Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég időt töltetek a családoto...

Elég időt töltetek a családotokkal?

Figyelt kérdés
A párom keresztanyjáék olyan szimbiózisban élnek,hogy eddig tök bizarrnak találtam. Külön laknak a szülők(keresztszülő) és a lánya,meg a férje mindig ott vannak,oda járnak ebédelni,ott gyűlnek állandóan,az unokák is, meg azok barátnői,pasija(egy fiú,egy lány unoka) Együtt veteményeznek,együtt vágnak disznót,együtt nyaralnak.Lehet,hogy ők csinálják jól és együtt vannak,míg tehetik? Normális,hgy valaki ennyire ragaszkodik a szüleihez,hogy gyakorlatilag nincs saját családja?
2011. aug. 3. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekik ez így biztos jó, nincs ezzel baj szerintem.

Én elváltam, most a szüleimnél lakom a két gyerekemmel, de alig várom, hogy újra a magam ura legyek. Tudok alkalmazkodni és a szüleim is nagyon rendesek, segítőkészek, de néha sok belőlük.

2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha így érzik jól magukat, akkor normális.

Legszivesebben én is így élnék. Miért ne lehetnék jóban a családommal, miért ne lehetnénk sokat együtt, ha mindenki mindenkivel jóban van, jól érezzük magunkat együtt?

35F

2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek így kellene élni, jó nekik. Régen, mikor jobban egymásra voltak utalva az emberek, ez természetes volt. Ma meg ott a sok magányos ember, kár.
2011. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos is,hogy jobban figyelnek egymásra,mint a többi család.Itt nem lesz öngyilkos a 16 éves...
2011. aug. 3. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ez mindenkinek így jó, akkor miért lenne gond?

Mi is külön lakunk a férjemmel, de heti 3-szor biztos meglátogatjuk a szülőket. Szombaton anyóséknál, vasárnap anyuéknál eszünk. Karácsonykor sem igazán vagyunk otthon kettesben,hol itt,hol ott töltjük a napot. Mi szeretünk a családunkkal lenni. Ez nem kényszer,ha nincs kedvünk, nem megyünk. Jó, nyaralni nem együtt járunk!

Ha hazajön a férjem tesója (máshol él),akkor minden este anyóséknál vagyunk együtt! Szerintem nagyon jó,ha a család jóban van és összetart!

Nem értem miért jön ebből a következtetés,hogy nincs saját családja. Mi még így is rengeteget vagyunk együtt a férjemmel!

2011. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját családom van,férjem és egy lányom.

Aput és anyut minden nap látom.Apu kevesebbet anyu többet 4-5óra naponta)időt tölt nálunk.A nagytatám a szomszédom hozzá naponta 2-3szor megyünk a lányom és én.

Anyósomek hetente jönnek,hétvégenként.

Nekünk megfelel ez az életmód,a férjemnek semmi ellenvetése hogy anyu általában itt van,sőt ha valamiért nem bir jönni megkérdezi anyud hol van,miért nem jött.

2011. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahány ház annyi szokás. Nem vagyunk egyformák. Vannak olyanok, akik ezt a stílust szeretik.
2011. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretem, ha sok ember van körülöttem, mikor otthon vagyok. szívesen eljárok mulatni, társaságba.

de amikor pihennék, akkor elég, ha a párom van mellettem.


anyummal heti 1-2x találkozunk, csajos délután, vásárlás, beszélgetés. nagyon szeretjük egymást, de ettől függetlenül nem lógunk egymás seggéből :)


ismerek én is ilyen családot a rokonságban, ahol igaz nem egy házban laknak, de egy faluban, a szomszéd utcában kb. na, ők folyton egymás nyakán vannak. ha nekik ez jó, csinálják, én tuti nem bírnám idegekkel. egyszerűen pszichikailag fáraszt egy idő után, ha valaki folyton nyüzsög körülöttem. ez már kisgyerek koromban így volt. az oviban elvoltam a többiekkel, otthon pedig szerettem egyedül játszani. milyen jó, h egyke vagyok :)

2011. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!