Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar aki ferj/feleseg...

Volt mar aki ferj/feleseg csalad utan megis vissza talalt az elso szerelmehez? Meg mindig ugyanazt ereztetek? Mukodott? Mennyi idosen jottetek ujra ossze es mi lett az addigi csaladotokkal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

anya nővére

16 évesen volt a fiújával kb 2 évig,majd mindketten megházasodtak,mással

egyiknek lánya,másiknak fia lett

sors akarta lehet,de mindketten megözvegyültek pár év különbséggel,rá pár évre összejöttek ismét,most már lassan 10 éve együtt élnek,a két gyerek nagyjából egyidős,jól kijönnek

2011. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

én igy szeretném,hogy legyen.A volt páromat majd még 1szer vissza akarom kapni,de akkor OROKRE!!!!

Most van párom,majd lesz eljegyzés,meg kisbabánk is lesz...hiába imádom ot,mert nagyon jo ember,meg megbecsuljuk,tiszteljuk 1mást...de!!!akivel minket 1másnak teremtett a jo Isten,az az elso szerelmem.Hát ez van

2011. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsó ez most nagyon zavaros volt, akkor minek mész hozzá ha az elsőt szereted?
2011. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves masodik! Nem tudom hany eves lehetsz, de ha meg csak eljegyzes sem volt sot gyerek sincs akkor gondold meg hogy kivel kotod ossze az eleted! Hogy tervezed vissza kapni az exedet?


Tovabbi valaszoloknak irnam, hogy megtortent storyk erdekelnenek. Inkabb 30 folotti paroktol.

2011. márc. 10. 02:24
 5/12 anonim ***** válasza:
a második vagyok:hát csajok,ez nagyon hosszu és fájdalmas torténet...már ,,életem szerelmével,, 2éve nem vagyok,de ugy vágyok utánna,és lehet,hogy még utáljuk 1mást,azokért amiket csináltunk,de van az az ido,amikor ez majd elmulik,és ujbol mi leszunk a világ legboldogabbjai.Mert azok voltunk.....
2011. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha belátod magadnak,hogy az az ember,akit a világon a legjobban szeretsz,de nem mélto hozzá,esetleg még bántott is,akkor a szívedbe olyan mintha kést szurkodnának.Le kell,hogy csillapodjon minden,aztán ujrakezdeni,de ez csak leghamarabb 1évtized után fog...addig várok,és nem 100%ig boldogan élek majd.
2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt remélem elmondtad a mostani párodnak is.
2011. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok mazochista nő él a földön :)


A kérdésre válaszolva én egy sztorit hallottam, egy ismerősöm, férfi mesélte. Volt neki egy nagy szerelme még tini korában, aztán az útjaik máshogy vezették őket. Aztán kb 40 éves volt mikor véletlenül összetalálkozott egy boltban a régi szerelmével, akinek addigra már gyerekei és férje volt. Az ismerősöm is a menyasszonyával élt. De a régi érzelmek fellángoltak, és kb 1 hónap alatt a nő bejelentette a férjének, hogy el akar válni, és az ismerősöm is szakított a menyasszonyával. A férj kiköltözött, az ismerősöm meg beköltözött. Érdekes módon a férj nagyon barátságos volt az ismerősömmel. amit nem tudott mire vélni. Aztán eltelt 1-2 hét, és az ismerősöm futva menekült a nőtől. Kiderült hogy az a bűbájos szexi nő már nem az a tündibündi angyalka, hanem egy sárkány. Szóval lelépett. Persze a menysszony már szóba se állt vele többet.


Nos van ilyen történet is.

2011. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 30 fölötti (így asszem megfelelek a legutóbbi kritériumnak) férfi vagyok, mostanában találkoztam a régi szerelmemmel, beszélgettünk. Most mindketten egyedül vagyunk, becsődölt kapcsolatokkal a hátunk mögött. Elég volt őt újra látni és megint kezdtem azt érezni, mint régen. Na ekkor már bántam a találkozást, mert anno is csak fájdalmat és csalódást okozott nekem, inkább újra elfelejtem, egyszer már sikerült.

Sorry, ha nem klappolt a válaszom a kérdéshez tökéletesen, de ilyen is van.

Hogy miért volt szükségszerű, hogy újra lássam, azt nem tudom, talán a sors próbát tett velem, hogy még ugyanolyan erős-e a kötődésem hozzá, hát szerencsére már nem.

2011. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm járt így. A férje összejött az első szerelmével. Két-két gyerek, házasság. Először a férfi vált el, aztán a nő. Volt fél éves látványos szerelem, utcán megeszlek, úgy szeretlek. Aztán jöttek a hétköznapok, a hapsi heti ötször minimum részeg, előtte nem ivott, azóta nem állnak vele szóba a gyerekei, az anyujuk összeroppant, pszichiátriára került. Három év után magára talált, van új párja, szép családként élnek, a régi szerelmesek meg meg tudnák ölni egymást, de még mindig együtt élnek.
2011. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!