Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járjak-e látogatni barátom...

Járjak-e látogatni barátom nagyszüleit?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, mikor ünnepek vannak akkor találkozom barátom nagyszüleivel, mert elmennek hozzájuk és van amikor én is barátoméknál vagyok, volt már sokszor olyan is, hogy elvittek engem a nagyszülőkhöz, kicsit idősek már, nekem eléggé idegenek, szokták-e látogatni őket és ha igen milyen gyakran?
2009. ápr. 8. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egyszer találkoztam a párom apai nagymamájával, a ballagásán. Az anyai nagyszüleivel mindig találkozom, mert náluk laknak. De mielőtt odaköltöztek volna, csak néhányszor találkoztam velük. Ez olyan dolog igazából, hogy még nem tartozol a családhoz, akármennyi ideje vagytok együtt. Mi például négy éve, de nyáron én sem vihettem el magammal a páromat egy esküvőre, mert még csak együtt vagyunk, Apu mondta: "Ha már a vőlegényed lenne, akkor eljöhetne." Vannak dolgok, amiben a családtagok korlátoltak. Ha úgy érzed, akkor nyugodtan mehetsz hozzájuk, de ha nem szeretnél, akkor inkább ne erőltesd. Kérd meg a párodat, hogy szóljon, ha mennek hozzájuk, és inkább nem zavarod őket. Én imádom a párom mamáját, nagyon kedves és modern, jól kijövünk, de például a papájával nem nagyon beszélgetek én se, egyszerűen nem tudok közeledni felé.
2009. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én nagyon jól kijövök párom nagyszüleivel is (anyai ágon), nagyon kedvesek, nagymama és nagypapa is egyaránt, de nem sokat látom őket mostanában, mert külön lakunk, és nem sűrűn megyünk oda kb. 1hónapban egyszer, de ünnepekkor mindig:)jah, és régen laktunk ott párommal, és semmi gond nem volt velük (hacsak az hogy állandóan etetni akartak :D)

viszont az apai ágon csak nagymama él, viszont ő nem igazán kedvel engem, szóval én már kb. 1,5 éve nem találkoztam vele...

jah, és 2,5 éve vagyunk együtt :)

a kérdésre válaszolva pedig, ezt úgyis Te érzed, ha nem kellemetlen, miért ne? meghát ha csak ünnepekkor mész, az nem olyan sok...

2009. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátom nagyszülei közül csak egy mamája él már, de őt gyakran látogatjuk együtt a párommal. Örül nekünk, és be/elfogadott engem, mint barátnőt.

Karácsonykor kaptam én is bonbont tőle, máskor meg mamuszt kötött nekem :) mintha csak a sajátja lennék, és ez jólesik. (21 vok, és majdnem másfél éve vagyunk együtt barátommal)

Szerintem bátran közeledhetsz hozzájuk, na nem tolakodóan. Ha vele tervezed az életed, ők is a részei lesznek valamiképpen, nemde?

2009. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!