Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, csak hülyeségeket csinálok, de nincs, ami motiválna?

Figyelt kérdés
Régebben voltak terveim a jövőmmel kapcsolatban, tudtam, hogy mi akarok lenni, hogy mit kell tennem, hogy mindezt megvalósítsam, és úgy érzem, nagyjából azt is tudtam, hogy ki vagyok. Aztán megismertem egy fiút, teljesen belezúgtam. Másfél év után pedig szakítottunk. Azóta nincs, ami motiválna, úgy érzem elveszítették a céljaim az értéküket, pedig igazából nem volt közük a fiúhoz, ezeket a célokat egyedül tűztem ki, de amióta szakítottunk, fáradtnak és gyengének érzem magam, hogy megvalósítsam azokat. Sajnos egyre többet kapom magam azon, hogy iszok, vagy valami hülyeséget csinálok, mert ilyenkor végre boldog vagyok, vagy legalábbis úgy hiszem, hogy az vagyok...
2011. aug. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél elő pár lapot, vagy füzetet, írd le a terveidet, amik akkor voltak, vagy most vannak, írd le a fájdalmadat, hogy mi tart vissza, és kezd el megoldani a gondokat!

Nekem ez segített! Sok sikert!

2011. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a bajom. Szerencsére anyámék addig rugdostak, míg be nem iratkoztam egyetemre.
2011. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbálj olyan dolgokat csinálni, ami közben nem "agyalsz" így az idő majd megoldja a lelki válságot. Menj el zumbázni, találkozz többet a barátaiddal... bármilyen program, amit nem egyedül töltesz el:) Hajrá
2011. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon sokan elveszítik önmagukat amikor szerelmesek, csak a párjukért élnek halnak, nem öntudatosak, meg stb

ezek lesznek a kapcsolatfüggők....

2011. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, szegényke!

Tudom, hogy ez nem vigasz, de ugyanebben a cipőben járok.

Nem igazán tudom a választ.

Én megpróbálok olyan lenni újra, mint a kapcsolatunk előtt.

Keresem a fonalat, amit elvesztettem, hogy újra fel tudjam venni a kapcsolatot a régi énemmel.

Hiszen tele voltam bizakodással és tervekkel.

Az a lány még mindig bennem van, nem veszíthettem el, nem igaz?

Szerintem Te is így lehetsz ezzel.

Találd meg újra az elvesztett önmagadat.

Én is azt teszem, és szeretettel gondolok rád, és bár nem ismerlek, de megértelek.

Sikerülni fog mindkettőnknek!!!!

Legalább is én hiszek benne.

2011. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy fiú miatt nem szabad elhagynod magad..! Éld szépen az életed, normálisan, hülyeségek nélkül. Én azt ajánlom, hogy keress egy csendes helyet, vegyél elő egy lapot, és egy tollat, majd írd le, hogy mik voltak a terveid. Ezután írd le azt is, hogy mik a mostani terveid. Lehet, hogy megdöbbentő lesz a látvány.., de talán pont ez fog megvilágítást adni arra, hogy mennyire rossz irányba haladsz. Előtted az élet, ne pazarold el hülyeségekre! Tanulj, hogy a jövőben el tudd érni a céljaidat, mert biztos hogy vannak. Jár el szórakozni is, persze, de ne igyál sokat, és semmi más butaságot. Lásd az élet napos oldalát! ;)
2011. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Most egy kicsit jobban érzem magam, hogy írtátok a páran, még nincs veszve semmi! :)) Aranyosak vagytok!


A válasz megírásának időpontja: ma 20:21

Neked különösen köszönöm, nagyon jól esik, amit írtál. :) Én is úgy vagyok vele, hogy a régi énem még "bennem van", csak nagyon mélyen... Nehéz lesz az út neked is, és nekem is, de szerintem ha kitartóak vagyunk, meg tudjuk találni a régi önmagunkat! Én azon gondolkodtam, hogy leszokok a dohányzásról, megpróbálok kevés hülyeséget csinálni, aztán pedig teljesen leteszek a rossz szokásokról! Vissza akarom kapni a régi, normális énemet, nem akarok 17 évesen egy idegroncs lenni egy hülye miatt. :(

2011. aug. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!