Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mondanátok nekem olyan hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok nekem olyan hülyeségeket amiket esküvőn cipőkiváltáskor vagy nem feltétlenül akkor csak úgy valamikor a lagzi alatt szoktak csinálni/csináltatni a párral?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha van elozene, jatssza a 'Kor kozepen allok' zenei alapjat. Erre kell enekelni ott a helyszinen megszavaztatott nyelven 'halandzsat'...
2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csomó aprópénzt szétszórnak, (1-2 forintos a legjobb, ha be tudjátok még szerezni:D) és a vőlegénynek a menyasszony ruhája alá kell besöpörni, persze a menyasszonyt a barátok próbálják arrébb húzni, és ilyenkor szétrugdossák a már összesöpört pénzt.

behoznak egy farönköt (vastagabb faág is jó) és a párnak együtt kell kettéfűrészelni olyan fűrésszel, amit mindkét végén meg lehet fogni.

egy tojást a vőlegény nadrágszárán belül végig kell vezetni.

hirtelen ennyi jutott eszembe, de még gondolkozok:D

2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én olyat láttam, hogy a menyasszony vőlegény háttal ül egymásnak, leveszik az egyik cipőjüket, megcserélik, és a vőfély kérdéseket tesz fel nekik:

pl: " kinél van a családi kassza?" és ilyenkor a férj, feleség felemel egy cipőt, h kire jellemző az adott kérdés leginkább. Nálunk ilyenek voltak h: ki várta legjobban a mai napot, ki kezdeményezi a békülést egy vita után, ki hordja a nadrágot, ha lesz gyerek kitől fog jobban félni, és stb :) Jó volt, a násznépnek tetszett nagyon a feladat, sokat nevettek.

Olyan is volt, h leültettek egymásmellé 3 nőt, egy férfit, és a feleséget, a férjnek bekötötték a szemét, és végigkellett tapogatnia az embereket, és kitalálni h melyik az ő szíve választottja :D

2010. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kocsis játék Bár itt nagyon sokat kell inni...
2010. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ofőm esküvőjén héliummal fújt lufikra erősített képeslapokat eresztettek el. Képeslapokra, ígéreteket írtak a jelenlévők. Persze ezek a képeslapok bélyeggel, címmel ellátottak, hogyha valaki majdan megtalálja akkor csak be kelljen dobnia a póstaládába, aztán akinek az ígérete visszakerül a házaspárhoz, akkor azt be kell tartania, annakj az illetőnek, aki írta! (Remélem érthető voltam, ha nem priviben elmondom érthetőbben). A képeslapokra a vendégek gyermekfelügyeletet, takarítást meg ilyesmiket írtak. Persze találóbbat is lehet ígérni. Kis időn belül egy-két képelap visza is került a párhoz, nagyon mulis dolog lehet.
2010. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lufitaposás (tánc közben párok egymás lábára erősített lufikat taposnak.)

a tojásost lehet fokozni fagyasztott tojással, fürj tojással:)

nálunk a 2 tanú váltotta ki a cipőmet: talpas poharat megtöltöttek itallal, rá tányér, megfordít és kéz nélkül ki kellett inni. Mármint nem emelhették kézzel a poharat:) Elég vicces volt.

Aztán olyan játék is volt, h körbe leültünk ahánan játszani akartunk, mindenkinek volt egy szerepe, és mindig mikor a vőfély meséjében elhangzott egy szerep, a viselője felpattant és futott egy kört a többiek örül, a következő, aki hallotta a nevét (szerepét) pedig a másik irányba indult, a végén már össze-vissza futkosás volt:):)

volt olyan, h én kaptam egy fakanalat, apuka egy hatalmas papucsot (célzás értékkel) és azokkal kellett táncolnunk. Én püföltem apukát ő pedig felvette a papucsot.

De ha van egy jó vőfélyetek, ő biztosan tud jobbnál jobb játékokat. De ezeket csak akkor érdemes, ha laposodik a buli, mert elég zavaró, ha mindenki pörög és ti egyszercsak megszakítjátok játszunk jelszóval...

2010. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:16os vagyok.

volt bolond menyasszonyunk is az elején, beöltöztettük uncsitesómat (fiú) függönyökbe, és ő ment ki kikérőkor helyettem, és elég vicces szöveggel összeadta páromat és a boldond menyasszony a vőfély, majd el is váltak:)

Aztán kimentem és volt egy gyönyörű, de mókás kikérő és búcsúzó. Szüleinktől, nagyszüleinktől, tesóinktól elbúcsúzott a vőfély a nevünkben. Na az gyönyörű volt, mindenki pityergett. :)

2010. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tányértörés, amit össze kell szednie a párnak; apró pénz összesöprése; sorba letenni székeket ahova a nők ülnek, férj szemét bekötni és kitalálni, hogy ki a párja; tányércsörömpölés->a pár megcsókolja egymást; asztalütögetés->szülök adnak egymásnak puszit (persze, ha nem elváltak)
2010. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az apró pénzzel vigyázzatok, én akkorát estem rajta az esküvőmön, hogy sosem fogom elfelejteni.... Rohadtul tud csúszni a sok 1-2 Ft-os. :-)
2010. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, az a lufis amit előttem írtak, volt azon az a lagzin is amin én voltam! A héliumos. Mindenki nézett fel az égre, még a lufik eleresztése után is jó pár perccel :)
2010. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!