Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint hülye...

A családom szerint hülye vagyok és folyton csak hülyeségeket csinálok:S Szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16éves gimnazista lány vagyok. Általános óta kitűnő tanuló vagyok és semmi ilyen gond nem volt. Mégis a szüleim sokszor lehülyéznek. MOst például azért vagyok mindig támadva mert szeretnék megtanulni főzni. Megkértem anyukámat h segítsen, nagy nehezen bele is ment de aztán nem tudtam elég gyorsan szaggatni a nokedlit mert fájt már a a kezem és akkor kiabálva a szobámba zavart az anyukám. Aznap nem is mentem vacsorázni, de mondjuk nem is kerestek.... Nálunk még az is baj, ha felakarok készülni az életre! Régen járhattam táncra, de eltiltottak tőle mert szerintük hosszú távon elvonná a figyelmemet a tanulástól:( De persze net előtt annyi időt tölthetek amennyit akarok... a jó dolgot elvették az életemből, azt ami viszont tényleg rossz hatással lehet nincs szabályozva...nem értem :S

Bulizni nem járok, nincs kedvem, nem az a típus vagyok. És valószínűleg el se engednének. Azzal a kevés barátommal pedig csak suliidőbe találkozhatok.


Szóval ha azt nézzük h milyenek a generációm elég jól jártak velem a szüleim, mégse becsülnek meg :( Már nem érzem azt h szeretnek :S :'(


2010. szept. 30. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hány évesek a szüleid? Felvetteted már nekik ezt a problémát? Mármint az oktalan túlzott szigort. Mert ha valóban nem tettél semmit, amivel eljátszottad a bizalmukat, akkor egyszerűen nem értem miért ilyenek.
2010. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
debilek szegények
2010. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán következetesek a szüleid azok szerint, amit elmondtál. Sokan örülnének, ha a 16 éves gyerekük nem csavarogna diszkókben, szerete megtanulni főzni (!), kitűnő tanuló lenne, és szeretne felkészülni az életre.

Mellesleg (véleményem szerint) a mostnai fiataloknál valószínűleg érettebb a gondolkodásod.

A válaszom:

Nem vagy hülye.

A szüleid szeretnek (ha akarnának nem szeretni, akkor sem menne nekik)

Nehéz nekik feldolgozni, hogy lassan felnősz, és önálló leszel, ezért próbálnak még korlátozni

Okos vagy, és mutasd meg, hogy tudsz te nokedlit szaggatni! És még sok minden mást! :)

2010. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem volna. A testvéremmel is ilyenek. Ő fiatalabb nálam, de mikor kicsi volt akkor pl. nem fogták a kezét mikro átment az úton stb. csak mondták h "gyere". Szóval lehet h nincs türelmük hozzánk. Próbáltam már beszélni velük de akkor azt mondta apu h : Nekem így a legjobb aztán bekapcsolta a tv-t.


A debil kifejezés egyáltalán nem ide illő! Tőlük kaptam mindent amim csak van ! Eltartanak és talán szeretnek is. Szóval tiszteletlen válaszokat nem kérek! Köszönöm :)

2010. szept. 30. 18:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a főzés egyébként tényleg nagy szó, én 21 múltam, 15 éves korom óta mondogatja anyu, hogy megtanít főzni, én azóta tiltakozom :D Soha nem akarom megtanulni, szóval anyum örülne, ha én is szeretném a főzésoktatást :D
2010. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi! Apukám azt mondta h "Neked így a legjobb" tehát nekem. Érdekesen jött ki, bocsánat !
2010. szept. 30. 18:55
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2010. szept. 30. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem midnekinek való a szülőség, sajnos. De annyira standard( nálunk legalábbis) hogy az is csinál gyereket, akinek nem való. Ezen nem tudsz változtatni. Még kibirsz pár évet, aztán egyetemre mész, elköltözol, majd férjhezmész. Midnen jobb lesz:)
2010. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szegényke:(
2010. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy eltartanak, természetes. Önmagában nem is mindig elég.
2010. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!