Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lányom 8 h-os, az apja...

Van 1 lányom 8 h-os, az apja egész terheségem alatt csalt és amikor megszültem akkor vallota be és hagyott egyedül. Azt se tudtam, mit kell csináljak 1babával. Szüleim nem élnek, nehéz volt. Most megbánta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz szeretemmég és minden vágyam,hogy 1 család legyünk újra,de nem birok még bizni.Nagyon megbántott.Kérnék tanácsot.Köszönöm
2011. febr. 8. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem hagynám. Valószínűleg nem volt aki főzzön, mosson rá, mert csak dugni volt jó, így úgy gondolja, hogy te mégis csak jó leszel...
2011. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Ém a helyedben nem bocsájtanék meg neki soha. De ha Neked jó, hogy megbántott, megalázott...

Miből gondolod, hogy később nem csal meg, vagy nem hagy ott?

2011. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Sosem fogsz már bízni, jobb ha tudod. Engem nem csaltak meg, csak kicsit félrenézett, többre nem volt ideje, mert lebuktattam, de így sem bízom benne eléggé. Hát még ha megtette volna...
2011. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Erre nehéz válaszolni. Sokan fogják azt mondani, hgoy NE és GONDOLJ A BÜSZKESÉGEDRE, és hogy majd ÚJRA MEGTESZI, stb.

Ezek általánosítások. Lehet, h tényleg megbánta, és nem fogja megtenni. Neked kell őt ismerni. talán ha adsz egy esélyt,a kkor nem úgy fogod leélni az életedet, hogy "mi lett volna, ha..." :)

2011. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem szabad visszafogadni.

Én is ugyan igy jártam, csak nálunk mikor megtudtuk jön a baba egyből lelépett és nőről nőre mászott,majd szülésre visszajött, én örültem, nevére vette,most meg nem tudom hogyan szabaduljak meg tőle mert pokol az életem mellette, épp ugy nem tisztel mint akkor terhesen,szóval nem szabad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

9.58 vagyok.

Hozzáteszem, énis azért fogadtam vissza mert családban akartam élni , nevelni a gyereket, de most igy 2 év távlatában, inkább egyedül, tőle távol, jó messze, mint vele. Sose fog tisztelni, hidd el, ha terhesen nem tette akkor mikor fog?????????

Nem érdemli meg , hogy gyereke legyen, mert a gyerek egy csoda és csupa öröm, és egy ilyen ember nem érdemli meg.

Nálunk az van hogy imádja a gyereket, de negem semibe vesz, és borzalmasak a napjaim, még azt sem tisdzteli, hogy én vagyok aki életet adott a gyerekének.

NEM SZABAD VISSZAFOGADNI HOGYJ NEKEM!

2011. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy tényleg megbánta,de mi van ha újra megteszi.Hagy teperjen egy értetek,ha látod hogy tényleg mindent megtesz hogy vissza kapjon titeket akkor bocsájts meg neki.Egy-két hónap teljen el úgy,hogy bizonyítson.
2011. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Azért nagy szemétséget csinált veled! Szerintem jól gondold meg a dolgot,mert ha már egyszer cserben hagyott, nem biztos hogy pár hónap múlva nem fog megint megbolondulni. Talán bizonyos feltételekkel visszafogadnám egy idő után( a gyerek miatt), ha látom rajta hogy megbánta a húzását és megváltozott. Először bizonyítson!
2011. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Légy erőss! megállod egyedül is a helyed meglátod. Ha úgy érzed adj egy esélyt, de mindig jusson eszedbe, hogy annál rosszabbat nem tehetsz a saját gyerekeddel mint hagyni hogy egy rossz hangulatú, veszekedéstől hangos családban nőjön fel! (tapasztaltam) és a baba érzi hogyha negativ a kisugárzása az anyukának, ugyhogy nézz előre légy pozitív! hidd el minden sikerülhet ha elég erősen akarod! sok szerencsét kívánok neked :)
2011. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem venném vissza!!! Benned mindig ott lesznek a sérelmek, azokat nem fogod tudni kitörölni a fejedből. Mellékesen én biztos ezek után nem tudnék vele lefeküdni és arra gondolni, hogy minden szép és jó, mikor tudom, hogy ameddig babát vártam ő meg élte a világát. Én iszonyatos düht éreznék, és inkább megpróbálnék egy normális férfit találni, aki elfogad a babával együtt! Tudom nehéz, de nem lehetetlen!
2011. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!