Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, és még nem...

22 éves vagyok, és még nem volt kapcsolatom. A családom szerint valami bajom van, közben meg válogatós voltam. Megmondjam ezt nekik?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy sorban álltak a pasik a kegyeimért, összesen 2 olyan srác volt aki bepróbálkozott nálam nyíltan, és 2 olyan aki mondhatjuk, hogy bepróbálkozott, de egyik sem tetszett...(Tudom tudom ne válogassak, így nem is csoda)

Nem járok bulizni, nem járok szinte sehova, barátaim nincsenek, így nem is csoda, hogy nem alakul semmi. A rokonok már szinte azon tanakodnak, hogy tuti valami bajom van, de ha akartam volna akkor lehetett volna már kapcsolatom, de nem akartam...Illetve akit akartam volna annak nem kellettem. Érdemes ezt elmondanom nekik ha piszkálnak?


2011. aug. 3. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Detto:D Nálam ugyanez...Én mindíg azt mondom hogy megvan a határozott elképzelésem hogy milyet szeretnék és tőlem Brad Pitt is próbálkozhat nekem akkor sem kel senki aki nem olyan mint az elképzelésem:D

Nem szeretem ha választanak én szeretek választani:)

2011. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, de amúgy dettó. Én a rokonoknak azt szoktam mondani, hogy így alakul, meg nem találtam még meg az igazit, stb... Ha meg valaki megszól, hogy válogatós vagyok, annak azt mondom, hogy az én bajom, az én életem, ne szóljon bele. Inkább halok meg úgy, hogy sose volt párom, minthogy belemenjek egy olyan kapcsolatba, ahol nem érzem a szerelmet...
2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem az ilyen családokat akik beleavatkoznak a gyerekeik magánéletébe. Ehhez nekik semmi közük, nem kell semmit elkapkodni, és olyan pasival együtt lenni aki nem tetszik. Nem baj, ha válogatós vagy, mindenki az. 2 srác nem sok, abból nem csodálom h nem lett semmi.

Az hogy akik neked bejöttek azoknak te nem jöttél be--ez általában így van az estek 90%-ban.

Én is sokszor voltam így. Most 28 vagyok de így sem nyaggatnak hogy nincs senkim és nem is hisznek leszbinek.


Mondd meg nekik az igazat. akik udvaroltak azok nem tetszettek és kész! Aki neked bejött az nem jött össze ennyi. Ne add lejjebb mert nem leszel boldog.

2011. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
4%
erre mit mondjak. úgy kell nektek =D
2011. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Nem szeretem ha választanak én szeretek választani" Dettó ugyanez a mottóm. :) Én szeretek választani, vagy el sem tudom képzelni, hogy olyannal jöjjek össze aki nem fog meg elsőre.

Amúgy azt hiszik, hogy defektes vagyok, pedig nem tartom magam annak :D

Egy idősebb rokon azt is mondta mikor már sokadszorra kérdezte hogy van-e barátom, hogy "Kislányom ne várj a szerelemre, mert olyan nincs. Elég ha valakivel tisztelitek egymást, a külsőség meg nem számít hidd el. Megalkuvónak kell lenni. Az én férjem sem volt jóképű, mégis szerettem". Most ez olyan dolog, hogy nekem is tetszett már csúnya pasi, de ő csak azután tetszett, hogy megismertem és megtudtam milyen jó ember. És a mai napig elfogadnám még úgy is hogy nem jóképű. Mert nekem nem is az számít hogy jóképű legyen, hanem legyen benne valami olyan ami vonz. Ha nem érzem a vonzalmat akkor nem érdekel..

2011. aug. 3. 23:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdező gondolkodj el picit azon hogy ez a "válogatós vagyok" nem e csak kifogás. Kifogás mivel esetleg belül félsz attól hogy ismerkedj, mi lesz ha nem fogsz bejönni másoknak, ha utána az "én senkinek se kellek, lehet hogy bennem a hiba?" érzés lesz benned. Félsz hiszen az énképed a tét, amit oly sokáig építgettél hogy tudd szeretni önmagad.

Ez persze csak egy feltételezés, viszont érdemes elgondolkodni rajta főleg ha régebben vagy akár még most is önbizalomhiányod volt/van.

2011. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg hülyeség ez a várom az igazi duma, bocs. Ha esélyt se adsz nekik, honnan tudod, hogy nem az igazi? Nekem egy, de egyetlen egy pasim se tetszett elsőre és mégis baromi szerelmes lettem beléjük. Az egyikkel évekig csak barátok voltunk, aztán összejöttünk, most készülünk az esküvőre. Már nem is látok, nem is tudok elképzelni nála szebb pasit a földön. Ne zárkózz el, nem minden a külső!
2011. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Bizony, bizony, kifogás ez a válogatós vagyok duma. Én is mindig ezt mondtam, de mostmár leszokok róla, felesleges. 21/L
2011. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell modanod nekik semmit, max annyit, hogy a saját portájukon rendezkedjenek, téged meg hagyjanak békén ha valamit akarsz képes vagy rá, hoyg elérd.
2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De válogatós vagyok, mert nem jöttem össze azzal a kettővel. Én erre céloztam, hogy válogatós vagyok. Ha nem lennék, akkor már lett volna 2 kapcsolatom.
2011. aug. 3. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!