Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett velem? Kezdek kiábránd...

Mi lett velem? Kezdek kiábrándulni abból, hogy gyerekem legyen meg kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban teljesen rá stresszeltem a gyerek/pasi témára, mivel egyik sincs...Tényleg szinte mindig ezen agyaltam, hogy "De jó lenne ha már lenne gyerekem" meg mennyire szívesen cserélnék azzal akinek már van, meg sokszor az jutott eszembe, hogy vajon sikerül-e megfelelő társat találnom, akivel családod tudnék alapítani. De 1-2 hete tart már nálam egy állapot, hogy alig jut eszembe ez a téma, meg mintha megkönnyebbültem volna, mert már alig jut eszembe ez. Miért? Ez rosszat jelent?
2011. szept. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem én a lottó ötössel voltam így. Ráizgultál, most egy kicsit lecsillapodtál.
2011. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom, hogy az alábbiak játszódnak le a fejekben:

- nem leszek teherbeejtő személy, értem legyen együtt velem, ne azért, mert gyereket akarunk

- ejh... ennek minden második gondolata gyereken pörög, mentőernyő kidob

- tapad mint a rossebb, ez gáz


De ha természetesen viselkedsz, mosolyogsz, akkor lesznek pasik dögivel. Legyen meg a szemkontaktus, mosolyogj rájuk, tekintettel hívd magadhoz. Ha megbeszéltek találkozót, ne mondd le. Stb. És voilá.


Mosolyogni, mosolyogni, vidámnak lenni!


29/F

2011. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebbe semmi rossz.Majd lesz ez még így sem:)


Amúgyis akkor jön meg majd a gyerekvállaláshoz a kedv,ha az ember megtalálta azt,akinek szívesen szülne:))


Belül pedig mindenki társra vágyik.Persze ki lehet bírni bizonyos ideig társ nélkül is...

2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!