Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli barátnők kontra...

Szingli barátnők kontra vőlegény. Hogy lehet összegyeztetni?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy jött össze, hogy most épp minden barátnőm szingli. Ők amúgyse azok a nagyon elkötelezett tipusúak, de most aztán főleg, hogy egyiknek sincs pasija. Nagyon sokat vannak együtt, szinte naponta, strandolnak, kiülnek együtt ebédelni, este valami teraszra, járnak bulizni, egymásnál alszanak, ilyenek. Persze, engem is midnig hívnak, de én nem tudok mindig menni... Nekem vőlegényem van, együtt élünk, készülünk az esküvőre. Nem nagyon tudom összeegyeztetni őket. Ha lemondom a csajos programot, akkor egész este csak gubbasztok otthon, szeretnék velük lenni, nem akarok kimaradni( persze, legtöbbször akkor történnek nagyon vicces dolgok, amikor én nem megyek). Ha meg elmegyek velük, akkor hiányzik a vőlegényem, sajnálom, hogy otthon hagytam egyedül. Neki nem nagyon vannak haverjai akivel elmászkálhat, aki van, annak már van felesége, vagy komoly barárnője és mindig négyesben találkozunk. Mindig úgy érzem, hogy két tűz között vaygok. Hiába próbálom beosztani, mindig úgy érzem, hogy elhanyagolom az egyik felet, hibásnak érzem magam. Persze meg is kapom a barátnőimtől, hogy megváltoztam, mert régen én voltam a legnagyobb partimacska, most meg csak ülök otthon a pasimmal. Ez is rossz, meg az is, hogy kimaradok a programokból, de nem is mehetek el majdnem minden este. Úgy szeretném ha lenne már komoly pasijuk, férjük és találkozhatnánk együtt.

Hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet?

23/L


2011. aug. 3. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Hát azt még megérteném, hogy a barátnőiddel való közös programot lemondod mondjuk azért, mert a vőlegényeddel is programod van (mozi, buli...stb), de ha csak tényleg otthon gubbasztotok, akkor én inkább elmászkálnék a barátnőimmel, ha már úgy is hívnak, a vőlegényeddel meg úgy is csak unatkoztok otthon. Unatkozni a vőlegényed egyedül is tud, és azért, mert te otthon kotlasz vele, attól ő nem fog kevésbbé unatkozni, vagy neki sem lesz nagyobb a baráti társasága... Úgyhogy én amondó vagyok, hogy járkálj el gyakrabban a barátnőiddel és ha kedve van, a vőlegényed is tartson veled.
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mindenféle pasi ki van tiltva ezekről a programokról. És amúgy nem úgy értettem, hogy unatkozunk együtt, mert nem, hanem azért gubbasztok, mert lennék a csajokkal. De ha elmegyek, akkor meg ott gubbasztok, mert hazavágyok. Sehogy se jó.
2011. aug. 3. 23:24
 3/28 anonim ***** válasza:

Két felé nem tudsz szakadni, és tudom milyen sz*r mikor a barátnők azokról a dolgokról sztoriznak amikor te nem voltál ott...Sztem néha nyugodtan menj el a barátnőkkel, a barátod meg csak megtud nélküled lenni néha 1 estét, nem?

Most nem azért mondom, de egy időben nekem is volt olyan barátnőm aki a pasija nélkül semmit sem csinált, és ez kicsit sokkkkk volt...Tényleg semmit. Megbeszéltük, hogy 3-an lányok elmegyünk vásárolgatni, és hozta a pasiját. Vagy megbeszéltük hogy összejövünk csak csajok az egyik lánynál és az volt a kérdése hogy a barátja jöhet-e, meg annak a haverja...Hozta magával osztálytalálkozókra, osztálybulikra stb. Gondolom te nem vagy ilyen extrém, de nem jó ha ennyire nem találod fel magad a barátod nélkül. Szerintem....

2011. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell összeegyeztetni. Járd a magad utját!
2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
Megfogadtam, hogy ilyen nem leszek sose. Miért nem lehet beosztani az idődet? Nem kifogás, hogy vőlegényed van. A hét minden napján együtt vagytok, könyörgöm ne hagyd már el a saját barátaidat. Ha hetente háromszor elmész velük valahova akkor ők sem érzik majd, hogy hanyagolod őket. És ráadásul abban a három napban ugyanúgy látod a vőlegényed is. Ne legyél már ennyire függő, nemnormális komolyan. Nem birtokoljátok egymást, egymástól független lények vagytok szabad akarattal. Attól, hogy eldöntöttétek, hogy összeházasodtok, mert szeretitek egymást attól még kell szabad tér és társaság. 22/L
2011. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Már mi az, hogy nem lehet összeegyeztetni a kettőt? Hol éltek ti? Nem 100 emberről van szó hanem kettőről könyörgöm. Nekem négy barátnőm négy különböző városban él, mégis összeegyeztetem. És itt nem két felé kell osztani az időmet hanem négy felé...
2011. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésedből az tűnik ki,

hogy éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra

és csak azért van "vőlegényed" mert másoknak is van!!

2011. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de sztem a bnőid szánalmasak, mi az h minden pasi kitiltva, mi ez az ovi???? Nálunk is mindig van h vkinek van pasija, van akinek nincs, és??? Volt olyan, h csak nekem volt, most meg van mindenkinek, mindig az jön, aki ráér, csajok, pasik. Minek ez a sznoboskodás, h csak csajok??? Állj a sarkadra, és mondd h viszed a vőlegényed, azért nehogymár egyszer-egyszer ne vihesd...
2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Ezt neked kell tudni.Te kivel szeretnéd leélni az életedet a vőlegényeddel vagy a barátnőkkel?

Bocsánat,tudom hogy álnaív kérdés de a te kérdésed sem stímmel.

Ha te igazán szereted a vőlegényed akkor ez a kérdés szerintem fel sem merülhet,hogy ki a fontosabb neked Ő vagy a bulizás.

Nem gondolsz bele,hogy neki milyen érzés amikor nem tudja hol jársz,kivel találkozol.Mert gondolom ezek a szingli leányzók pasiznak ilyenkor ezerrel és mivel neked sincs a homlokodra írva,hogy menyasszony vagyok téged is megkörnyékezhetnek páran.

Biztos vagyok benne,hogy ez a párodnak is eszébe jut amikor egyedül van otthon még ha nem is mondja neked.

Szóval neked kell tudnod hogy mit akarsz,feleség aztán édesanya lenni vagy partizni a barátnőkkel.

"Ez itt a kérdés"

Ne haragudj nem akarlak így ismeretlenül megbántani de mintha kicsit éretlen lennél.

2011. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
VAn egy kedvenc Szex és NY. idézetem:"Pasi,gyerek,munka...ezek mindig megvárnak" vagy valami ilyesmi...:) Jól hangzik.Ha már a lagzi előtt is le kell mondanod az életedről,meg az igényeidről,mi lesz később. Az én párom is itthon ülős,de 8 év alatt sohasem marasztalt otthon,mikor menőkém volt. Ha tűri,akkor futás,húzd a ruhád.
2011. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!