Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli barátnők kontra...

Szingli barátnők kontra vőlegény. Hogy lehet összegyeztetni?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy jött össze, hogy most épp minden barátnőm szingli. Ők amúgyse azok a nagyon elkötelezett tipusúak, de most aztán főleg, hogy egyiknek sincs pasija. Nagyon sokat vannak együtt, szinte naponta, strandolnak, kiülnek együtt ebédelni, este valami teraszra, járnak bulizni, egymásnál alszanak, ilyenek. Persze, engem is midnig hívnak, de én nem tudok mindig menni... Nekem vőlegényem van, együtt élünk, készülünk az esküvőre. Nem nagyon tudom összeegyeztetni őket. Ha lemondom a csajos programot, akkor egész este csak gubbasztok otthon, szeretnék velük lenni, nem akarok kimaradni( persze, legtöbbször akkor történnek nagyon vicces dolgok, amikor én nem megyek). Ha meg elmegyek velük, akkor hiányzik a vőlegényem, sajnálom, hogy otthon hagytam egyedül. Neki nem nagyon vannak haverjai akivel elmászkálhat, aki van, annak már van felesége, vagy komoly barárnője és mindig négyesben találkozunk. Mindig úgy érzem, hogy két tűz között vaygok. Hiába próbálom beosztani, mindig úgy érzem, hogy elhanyagolom az egyik felet, hibásnak érzem magam. Persze meg is kapom a barátnőimtől, hogy megváltoztam, mert régen én voltam a legnagyobb partimacska, most meg csak ülök otthon a pasimmal. Ez is rossz, meg az is, hogy kimaradok a programokból, de nem is mehetek el majdnem minden este. Úgy szeretném ha lenne már komoly pasijuk, férjük és találkozhatnánk együtt.

Hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet?

23/L


2011. aug. 3. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én értem miről beszélsz. Azt hiszem csak annyit tudsz tenni, hogy mindig tudatosítod magadban, hogy ahol éppen vagy, ott igenis érezd jól magad. Pl. ha a csajokkal vagy, akkor ott kell lenni lelkileg is, esetleg tervezd el, hogyha hazaértél (vagy ha későn érsz haza akkor másnap) megsütöd a vőlegényed kedvenc sütijét.Így nem lesz lelkifurdalás, hogy magára hagytad:)

Ha pedig a pároddal vagy, akkor ne gubbassz, hanem örülj hogy ő van neked, és élvezd hogy milyen szerencsés vagy hogy a tiéd!:)

2011. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
Pontozzatok le, please!
2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
De itt nem erről van szó, h a vőlegénye nem engedné, nekem inkább úgy tűnik, h a barátnői túrják ki a vőlegényt...
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senki nem túr ki senkit, egyszerűen azt érzi hogy szét kellene szakadnia ketté, hogy mindenkinek jót tegyen. Mert bárhol van, valaki hiányolja.
2011. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ez is egy lehetőség :) Akkor a kérdező csak lazuljon el! Mindenki kibír nélküle egy-egy estét. A barátok többet is. A barátainkkal nem vagyunk mindig együtt, 1-2 hetente összeülünk :) Így működik ha az ember már nem suliba jár!
2011. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem enged, enged ő, sőt mondja, hogy menjek nyugodtan a csajokkal. De olyankor mindig hiányzik. Az meg szerintem nem normális, hogy vigyem magammal a csajos estékre. Volt egy barátnőm, aki mindig hozta magával a pasiját és hát elég zavaró volt. Próbálom beosztani, heti 2-3 estét a csajokkal, a többit a vőlegényemmel, de a lányok ennél sokkal többet vannak együtt, szinte az egész napjukat együtt töltik. Én csak nem tudok mindig menni és olyankor rossz, hogy kimaradok, de itthon is akarok lenni a kedvesemmel. Szeretek vele lenni, de olyan rossz előbb végighallgatni a lányokat, hogy óóó, de menjek már, ne maradjak már ki, a múltkor se mentem, stb, aztán másnap meg azt hallgatni, hogy milyen jó volt, de kár, hogy nem voltam. Amúgy főleg nem bulizásról van szó, bulizni ők is csak 1-2 hétben egyszer mennek, oda általában nem megyek, ahoz nincs már kedvem. És nem is azok az esték hiányoznak, hanem, csak amikor kiülnek valahová, vacsiznak együtt, strandolnak, vásárolnak, egymásnál alszanak stb stb. Próbálom összeegyeztetni, de mégis úgy érzem, hogy valakinek mindig csalódást kell okozzak. Arról enm is beszélve, hogy a szüleim is elárnák, hogy hetente 2-3szor menjek hozzájuk. Emellett még munka meg suli( amikor nincs vakáció), tanulás, kutyázás, lehet velem van a baj, de nem tudok ennyifele szakadni. Lehet az a baj, hogy próbálok mindig midneki kedvében járni és rosszul érzem magam, ha bárkinek nemet kell mondjak.
2011. aug. 4. 00:05
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem mondtam h vidd mindig :D Csak időnként, amúgy hetente minden nap együtt lenni a barátnőkkel? NA ez gyerekes, ahogy írták. Mit gondolsz ha férjhet mész, dolgozol és gyereked lesz, de csak ha egy kutyád is?! Mi lesz? Törődj bele, az ember nincs sülve-főve együtt a barátnőkkel ha már elmúlt 16. Én is azt hiszem h éretlen vagy a házasságra, ha neked ez probléma...
2011. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben voltunk, a páromnak van sok haverja. De ők soha nem tiltottak ki a társaságukból, úgyhogy a legtöbbször én is velük mentem. Ha meg nagyon nem volt kedvem, nem tetszett a program, a párom inkább velem szervezett valamit, kettesben, esetleg akkor meg az én barátnőmet hívtuk.

A párom már az elején kijelentette, hogy mi összetartozunk, ezt a barátoknak el kell fogadniuk, ha nem fogadják el, akkor nem barátok.

Összenőve nem vagyunk persze, összefutunk a barátokkal egymás nélkül is. De ha bármelyikünk barátai azt mondaná, hogy a másikunk ki van tiltva a társaságból, mi sem igényelnénk tovább az ő társaságukat.

De nálunk azért kicsit más a helyzet, mi könnyen beszélünk, mert mi először barátok voltunk, azután szerettünk egymásba, úgyhogy én tényleg elmondhatom, hogy a férjem a legjobb barátom.

2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha nem bulizásról van szó, az teljesen más. Ha a vőlegényed rosszul érzi magát azért mert te elmész strandolni vagy vásárolni a barátnőiddel akkor azt már birtoklási vágynak lehet nevezni. A birtoklás pedig ellentétben áll a szerelemmel. De valahogy van egy olyan érzésem, hogy ezt csak te beszéled be, különben nem engedne sehova. Nyugi, kell ennyi magánélet és ne gondolj hülyeségekre.
2011. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólónak.Ha csak erről van szó az szerintem is belefér,de azért neked a vőlegényed legyen az első.

Az pedig szerintem is megoldható,hogy hetente egyszer kétszer ő is elmenjen veletek valahova.

2011. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!