Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az esküvön a völegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az esküvön a völegény nemet mond, akkor a menyasszonyt már meg sem kérdezik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a võlegény nemet mond vagy forditva,akkor màr nincs mit kérdezni.Csak nem veled történt meg? Vagy nem ettõl félsz?
2011. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

akár meg is kérdezhetik, de minek?

A házasságkötéshez a két fél egybehangzó, szabad akaratból történő kijelentése kell. :D

Na meg ki az a hülye, aki ha nemet mondanak, ő még igent mond? XD

2011. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Volt arra példa, hogy egy vőlegény poénból "NEM"-et mondott, és az anyakönyvvezető elküldte őket, hogy jöhetnek majd egy pár hónap múlva, ha átgondolták...
2011. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem röhögnék, ha poénból nemet mondanának az oltár előtt :D:D
2011. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem mondtak nemet. Sokkal egyszerűbben megoldotta a vőlegényem, nem jött el az esküvőre. Még szerencse, hogy csak pár ember volt hivatalos, de igy is borzasztóan éreztem magam. Azóta eltelt több mint 30 év, néha már nevetni is tudok rajta. De azt az érzést nem kivánom senkinek. Nem sokkal jobb mintha nemet mondott volna.

Hozzáteszem, hogy nem elhamarkodott esküvőről volt szó, előtte 3 évig voltunk együtt.

2011. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

16:05


Sajnàllak, hogy igy jàrtàl, és megtudtad, hogy miért nem ment el?

2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, először a nőt kérdezik meg, vagy tévedek??
2011. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne!

Miért nem ment el?

Végül mi lett veletek?

2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
16:05-ös?
2011. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan ismerősöm, aki saját elmondása szerint nem ment el az esküvőjére. Ezek szerint ez vagy nem is olyan ritka jelenség, vagy ugyanarról a személyről van szó..
2011. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!