Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzed megtaláltad az...

Úgy érzed megtaláltad az igazit? Vagy belefáradtál csak egyszerűen a keresgélésbe és olyan párt választottál, akivel tudod, hogy boldog leszel, de azt is, hogy nem erre az érzésre vártál egész életedben!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom mindig azt mondja,hogy az igazit találtad-e meg az kiderül,ha még időskorotokban is együtt vagytok.Jelen pill.(pár éve)ő az iagazi,de hogy 5 év múlva is Ő lesz-e,azt most nem lehet tudni...Szerintem van benne valami....
2009. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal éld le az életedet, akivel le tudod, hanem azzal, aki nélkül nem tudod :)

Amúgy szerintem a kérdésre senki nem fog olyan választ adni, h ha nincs ló, jó a szamár is alapon választott..

2009. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak csak annyit,hogy én sajnos rengeteg olyannal találkoztam már,és ilyenekből áll a családi,baráti köröm nagyrésze is sajnos,hogy jó a szamár,ha már a ló nem jött!
2009. ápr. 9. 13:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiatalok (20-onévesek pl) sokkal hamarabb váltanak egy ilyen helyzetben, ha rájönnek, hogy mégsem működik a dolog.

Amit te írsz, hogy beletörődnek, hogy boldogok valakivel, de mégsem ő az igazi, azt én 35-40 év felett, vagy még később tudom elképzelni, mikor már nincs energiája, ideje valakinek keresgélni, ismerkedni, váltani!

Hozzáteszem, ez az én véleményem, lehet hogy mégsem így van, és vannak ellenpéldák!

2009. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Párszor már azt hittem igen.De aztán pofára estem.Ma már ott tartok h nem kell senki.Minek?Nem leszek többé senki bohóca.
2009. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12:32-es vagyok. Nem azt mondom, h nincs ilyen, ha nagyon belegondolok, én is tudok ilyet az ismerőseim között, csak azt, h nyilván nem fogja ideírni, mert valamilyen szinten szégyelli, és mert ez valóban nem ad dicsekvésre okot. Amúgy én is idősebben párt választottaknál tudom elképzelni, akiket már hajt a tatár.
2009. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En is megtalaltam az Igazit! :D

32\L

2009. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!