Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek észrevennék?

Szerintetek észrevennék?

Figyelt kérdés

Anyummal holnap megyünk valami bemutatóra.A munkahelye rendezte, de kell magával vinnie valakit, apum és tesóm külföldön vannak, barátnőidolgoznak.

De nem ez a lényeg, hanem hogy rohadtul unni fogom magam, így arra gondoltam, hogy zenét hallgatnék. Elég hosszú hajam van, így nem vennék észre a fülhallgatót, de ha mégis lebuknék, az meg az előadónak rosszul esne. (Hiszen senki nem örülne neki, ha nem figyelnének rá)


2011. aug. 4. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ülj valahova a hátsó sorba és ott tuti nem szúrják ki, h teszel magasról az előadásra!
2011. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%

Ha sokan lesznek ugyse rád fognak figyelni,hanem az előadóra.Szerintem nyugodtan hallgathatsz zenét.

17/F

2011. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Bírd már ki légyszíves, még ha unalmas is. Lovagias, felvilágosult ember nem annyira kicsinyesen önző, hogy nem képes pár órát beáldozni az életéből. És még lehet, hogy tetszene is az előadás. Adj egy sanszot neki.
2011. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak fogtad volna magad, és simán beülsz fülessel arra a hülye előadásra (amit egyébiránt simán ki kellene hogy bírj, ennyivel az anyádat és a munkatársait is meg kéne tisztelned...nekem pl. eszembe nem jutna ilyen, pedig 15 vagyok!), akkor azt mondom, bunkó vagy. De hogy ezt kiírod ide kérdésként, szóval az azért már gáz...
2011. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Így van, már csak azért is kibírhatnád, hogy anyádat ne járasd le! Neki is kellemetlen lesz, ha észrevesznek téged, hogy milyen neveletlen vagy!
2011. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem bunkóság, ha nem buksz le, de mivel ugye ezt 100%-osan nem tudod előre, így azt javaslom, max egyik füleddel hallgass zenét és figyelj a környezetedre, mert édesanyádnak nagyon kínos lenne, ha kiderül, meg gondolom neked is.
2011. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!