Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimnáziumban észrevennék ezt?

Gimnáziumban észrevennék ezt?

Figyelt kérdés
barna a hajam és a szemem,szeretném szőkére befestetni a hajam és kék kontaktlencsét hordani. Szerintetek gimnáziumban észrevennék,hogy eredetileg milyen színű a szemem és a hajam?(olyan frufrum lenne ami eltakarná a szemöldököm.)
2010. júl. 30. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy észrevennék, de nem értem miért akarod ilyen drasztikusan megváltoztatni magad.
2010. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy úgy jó ahogy vagy?:D Figy, ha mentek pl strandra, vagy oda ahol kikell venned a lencsét akk úgyis kiderül, plusz a hajad is lefog egyszer nőni:) sztm maradj olyan amilyen vagy:D és barna szemhez is jó szőke haj(: Jó, nem az a hűde szőke, hanem pl vmi szőkésbarna:D [link] Jessica Alba-nak is jóláll.
2010. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

a hajszínt csak akkor vennék észre ha esetleg foltos lenne, vagy lenőne, kopna szóval mindig figyelj erre és előtte szőkítsd ki a barna hajad szőkítőporral

meg amúgy a szőkék sem teljesen szőkék, a hajtőnél sötétebb szőkék és egyenletesen világosodik, ez nehéz

kontaktlencsét nem hinném, hogy észre lehet venni, esetleg ha nem bírja a szemed és csúnya lesz, begyullad

egyébként egyszerűbb ha a szemöldököd is kiszőkíted

2010. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ááá én nem akarlak lebeszélni, de gondolj bele, azután mindig festeni kellene a hajad. a Szőkítő tönkre tenné:S sztm ne tedd tönkre a hajad ezzel:)
2010. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha csak nem ilyen éjszakára is benntartható lencsét raksz be, akkor pl. osztálykirándulásokon fel fog tűnni, amiikor este lefekvéskor kiveszed.

De akkor is, ha véletlenül kiesik, elcsúszik a lencse (ha mondjuk tesin van valami, bár ezek ritkábbak, vagy uszodában, vízben történik baleset - ez se mindennapos, de előfordul), vagy ha egyszer kicsit már lekopik a hajfesték (elég nehéz erre mindig vigyázni, hogy mindig jó legye, pl. ha épp elmentek hosszabb kirándulásra barátokkal, ilyenek).


Akkor meg már elég érdekes helyzet, hogy ja amúgy direkt mindig festettem a hajam meg kontaktlencsét használtam.


Amúgy ilyen fiatal korban a folyamatos hajfestés nem teszi tönkre a hajat?

2010. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ilyen fiatalon még ne csináld a hajfestést, hosszútávon tönkreteszi a hajad.
2010. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

színes kontaktlencsét akarsz hordani minek ? úgyse fogja 100%ig eltakarni a barna szemed a kék kontaktlencse mert a pupillád mentén egy kicsit kilátszódna a barna ami ciki szerintem ha nem jó fajtát veszel matrica hatású xD a legolcsóbb színes kontaktlencse 1 hónapra 5000 ft a 2 szemedre vagyis 2 db és ha nem valami gagyit akarsz venni vagyis nem olyan matrica hatásút akkor az 10 ezer körül van a 2 szemedre 2 db egy hónapra de ha ennyi pénzetek van nyugodtan


nem tudom milyen barna a barna hajad de mért nem világosíttatsz rajta ? mért akar mindenki szőke lenni nem értem vagy ha világos barna hajad van legyen sötétebb színe vagy vörösesbarnára csináltasd


nem tudom milyen suliba fogsz járni de vannak olyan tanárok főleg gimikbe de nálunk szakközépbe is hogy kritizálják a frufrud túl hosszú bele lóg a szemedbe stb.

amúgy meg ha a szemöldököd takarja a frufrud akkor van elképzelésem milyenre csináltatod nem biztos a 100%os fedése festesd be a szemöldököd is ha nagyon elütne a hajad színétől sztem ez a legjobb megoldás rá


17/ L

2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barna szemet a kék kontaktlencse nem fogja fedni normálisan. Főleg, ha nem gesztenyés a szem, hanem sötét. Irtó ronda lesz. Legalábbis nekem nem tetszik.
2010. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
gimiben többnyire nem érdekli a tanárokat a hajfestés, de úgy se tudnád úgy befesteni, hogy természetesnek hasson. a kontaklencsét hagyd szerintem :S
2010. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a szőkére festett haj szinte sosem hat természetesnek, akkor nagyon profi a fordrász, ha sikerül úgy kikevernie, melíroznia esetleg, hogy úgy hasson, mintha a sajátod lenne;és gondolj csak bele, a barna hajadat ki kellene szőkíteni, ami iszonyat megviseli majd idővel, az első alkalommal még csípni is fog. Sztem mellíroztasd kezdetben, akár világosabbra, akár sötétebbre, a lényeg, hogy olyan fodrászt keress, aki jól csinálja és majd szépen mutat.
2010. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!