Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt csinálom átformálódik...

Ha ezt csinálom átformálódik a testem? Mondjuk olyan fél év alatt valamennyi változást észrevennék?

Figyelt kérdés

165cm vagyok és 51-52kg. Nem vagyok kövér, csak van rajtam felesleg. Eddig is sportoltam, és nagyon szeretem csinálni, az utóbbi időben pedig gondoltam, ha már sportolok, kihasználom és lepucolom magamról a zsírt, vagy izmosodok egy kicsit, esetleg mindkettőt (ha ez lehetséges). Leírom, hogy mit eszek/iszok és mit nem, valamint azt, hogy mit szoktam sportolni.

Amit fogyasztok: virsli (diétás),tej,sonka,sokféle zöldség/gyümölcs,barna/rozskenyér,néha egy kis sajt,ásványvíz.

Amit nem: édességek,cukros üdítők,fehér lisztes ételek,zsíros dolgok.

Amit sportolok: futok(heti 3x fél órát),biciklizek (olykor az egész hétvégén),focizok(hobbi szinten,a barátokkal),most télen korcsolyázok(3-4órát kis pihenőkkel maximum),súlyzózok (heti 2x háromnegyed órákat, hasra is edzek természetesen),sokat sétálok.

Szerintetek így leadhatom a zsírt, vagy izmosodhatok?

F


2010. jan. 31. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha akarjátok teszek fel képet, hogy viszonylag megtudjátok mondani.
2010. jan. 31. 10:36
 2/5 anonim válasza:
Hát nem tudom...képpel mindenképp könnyebb lenne bármit is mondani :)
2010. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, így az adatokból kiindulva elég szarul nézhetsz ki, ezt ne vedd sértésnek. Neked konditerembe kellene járnod heti 3-szor, ez mellett sokat kajálni, KIZÁRÓLAG egészséges dolgokból.

Egy 10 kiló izom igazán elférne rajtad, azzal a testzsír%-od is csökkenne, jobban is néznél ki és úgy már könnyebb lenne leadni azt a kevés felesleget.

2010. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
165 centire, meg 52 kilóra még fogyni akarsz? Már mikor megláttam azt hittem nőről van szó. Igaza van az előttem szólónak, 10kg még gond nélkül elférne rajtad.
2010. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen persze, elférne rajtam, de csak izomban. Viszont az izom mellé jönne fel még zsír is, azt meg nem akarom, mert így is van egy kis hasam és mellette a mellkasom is olyan h...
2010. jan. 31. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!