Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lélekben ikrek? (bővebben lent)

Lélekben ikrek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy mostoha nővérem, semmi genetikai kapcsolat nincs közöttünk, mégis sokan azt mondják, úgy viselkedünk mint az ikrek. Van mikor egyszerre mondjuk ugyan azt, vagy egyszerűen csak megérezzük, hogy a másiknak mi kell.

Például: egyszer hallottam a lépteit a folyosón, és ki tudja miért, benyúltam a fiókba a kihúzóért, és kiderült, hogy azért jött. Vagy a szülinapjára vettem neki egy kockás inget, de csak megláttam a boltban és tudtam, hogy AZ kell és kész. És mint kiderült pont azért az ingért áhítozott, csak elfogyott a zsebpénze.

Sőt, rengetegszer megérezzük, hogy mikor rossz a másiknak, amikor elutazott 1 hétre sítáborba, azon az éjjelen, mikor neki "voltak izgalmak" akkor nem bírtam aludni, ébren voltam, és forgolódtam, és folyton ő jutott eszembe.

Erre mi lehet a magyarázat???


2011. aug. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves(ek) vagy(tok)?
2011. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
És mi a horoszkópotok?
2011. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem "csak" egészen egymásra hangolódtatok, nekem is hasonló kapcsolatom van a mostohahúgommal, de inkább egy korábbi barátnőmmel történtek hasonló dolgokat, amiket leírtál. Ez egy jó dolog. :)
2011. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos sokat vagytok együtt és amúgy is hasonló a természetetek. Már 13 éve nem élek anyámmal, de csomószor foglalt a tel. mert egymást hívjuk, vagy pont a kezünkben van a tel. Férjemmel még rosszabb a dolog, mert ugyanazt szoktuk mondani néha, főleg akkor vicces, ha idegen is hallja, hogy ugyanúgy reagálunk dolgokra.
2011. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

najó szépen sorjában:

én 14 vagyok, ő 15. 9 éves koromban ismertem meg őt, együtt jártunk teniszedzésre, aztán 1 évig nem beszéltünk, majd most már több mint másfél éve vagyunk mostohatestvérek. Hetente 1× találkozom, amikor vasárnap elvisz apa, és hétfőn pedig megyek haza. Szóval azt se lehet mondani, hogy sok időt töltünk együtt. És mivel egy iskolába járunk, és az osztálytermet egy harmonikafal választja el egymástól így akkor is látom, habár nem olyan sokat beszélünk. Nyáron meg szinte tényleg alig találkozunk, ezen a nyáron eddig 2× láttam plusz jövő héten megyünk nyaralni de ennyi.


ja és a horoszkóp: ő oroszlán én mérleg.

2011. aug. 4. 21:02
 6/6 anonim válasza:
Én a legjobb barátmőmmel vagyok így. Küksőleg nem hasonlítunk, de belülről ikrek vagyunk. Ezt kifejleszteni is kilehet telepátiával.
2012. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!