Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felfoghatatlan, hogy...

Tényleg felfoghatatlan, hogy a férjemmel nem vagyunk sziámi ikrek?

Figyelt kérdés

Volt egy meghívásom néhány napos kiruccanásra egy társasággal, ahol a többséget nem ismertem, csak a szervezőket. A férjemet hívtam elsőként, de mondta, hogy ő most egyéb dolgai miatt inkább itthon maradna, menjek nyugodtan és hívjak valaki mást a barátaim közül.

Az egyik legjobb barátom ráért (a szervező barátok hallomásból ismerték, személyesen nem), vele mentem, férjemnek semmi kifogása nem volt ellene.


Utólag hallottam vissza, hogy a társaság többi tagja ki volt akadva azon, hogy egy másik pasival mentem és nem férjemmel.

Ha egyszer neki ezzel nem volt gondja, ismeri azt, akivel mentem, másoknak ez miért jelent problémát?


Az egyetlen dolog, ami a férjemet "zavarta", hogy a barátom néha kicsit vadul vezet. Indulás előtt kezet fogott vele és megkérte, hogy vigyázzon rám és a kedvéért vezessen kicsit nyugisabban, hogy egy darabban kapjon vissza, illetve dobjak egy sms-t, ha megérkeztünk.


2011. jún. 4. 23:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez nálatok működik, akkor mással nem kell foglalkozni.Nálunk ez nem menne, az biztos, mondjuk nekem a fejemben sem fordulna meg, hogy más pasival menjek.De mondom, nem vagyunk egyformák.
2011. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

mert az emebrek többség össze akar nőni a párjával, ezért is mennek sokan szét a végén

sajnos mi is ezért mentünk szét :( ma már rájöttem hogy nem szabadott volna

hidd el, ti csináljátok jól, csak így tovább :)

mindenkinek kell szabad tér, levegő, barátok :)

2011. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Talán irigyek ,h.van normális emberi kapcsolatod más férfival is a párodon kívül!Ne is törődj velük!
2011. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

Nem mindenkinek van erre igénye.Erre bizonyíték a 17 éves boldog házasságom.És akkor én is kérdezném, hogy az meg baj, ha mi össze vagyunk nőve???Dehogy is.Mi egymás társaságában érezzük jól magunkat, egymás nélkül félemberek vagyunk.Ezért az én házasságom nem fog tönkre menni, az tuti.

Mással ne foglalkozz, csak magatokkal.Ha nektek így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá.

2011. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
81%

Azt hiszik lefekszel vele. Ők meg csak szeretnének úgy lefeküdni valakivel hogy a férjük ne vágja ki őket.

Mindig viccesnek tartottam amikor meleg barát, szerelőt vagy mást szomszédok meg vádoltak azzal hogy szexért megy egy családi fészekbe.

Mitől ilyen örült féltékeny ez az ország?

2011. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 napietus ***** válasza:
82%

mi is gyakran utazunk egymás nélkül, mivel mindkettőnknek elég sok programja van. kb. minden második meghívást vissza kéne utasítanunk, ha csak együtt mennénk, és ezzel megsértenénk egy csomó embert. kimentjük egymást, és kész, én még nem hallottam vissza, hogy bárki ezen fennakadt volna. mondjuk én sem problémázok az ilyesmin, ha valakinek a házastársa épp nem ér rá.


29/N

2011. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

mark86


én otthon maradtam volna a feleségemmel mert nekünk többet ér egy közös filmnézés mint egy kirándulás külön.

ő a legjobb barátom is egyben.

ez csak a ti dolgotok,ha működik SEMMI KIVETNIVALÓ NINCS BENNE!

2011. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
Melyik idióta pontozott már le?Annyira szegényes...
2011. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Szexuálisan nem vágyom senkire a férjemen kívül, de szociálisan természetesen más emberek társaságát is igénylem, mindig is nagy baráti köröm volt, sőt, a férfiak kicsit többen is voltak benne.


A férjem hasonlóan van, szexuálisan csak én, de neki is vannak barátai, ahová én se mindig tartok vele, mert más dolgom van/fáradt vagyok/épp nincs kedvem társasági életet élni.


Azt idejekorán megbeszéltük, hogy ha esetleg 5-10-15-20 év múlva valamelyikünk megkattana és másra vágyna, akkor szól, amint a gondolat megjelenik és nem vágjuk át egymást. Pont emiatt nincs is féltékenység, megbízunk egymásban.

A férjem is furcsán nézett, amikor mondtam, hogy milyen visszajelzések voltak (nem csak nőktől!), rajta is értetlenkedést láttam, hogy mi rossz van ebben.

2011. jún. 4. 23:25
 10/34 napietus ***** válasza:
54%
ez az egész pontozgatás az "olcsó játék hülyegyerekeknek" kategória :S
2011. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!