Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég tudtam meg, hogy...

Nem rég tudtam meg, hogy nagyanyámnak abortusza volt (ikrek voltak a picik). én vagyok a nem normális, hogy kiakadtam ezen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Igazából, nem baj, hogy kiakadtál rajta, de nem a te dolgod.

Biztos volt rá valami oka, de ha nem, akkor is az ő bűne/baja. Ezzel ne piszkáld őt soha.

2010. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Én is kiakadnék, gyilkosságnak tartom. De akkor is a nagymamád, az ő dolga, és az ő lelkisismerete. Ettől téged még ugyanúgy szeret. Biztos sok mindent adott neked, ne bántsd ezért.
2010. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szóltam érte egy büdös szót sem neki, csak... Sajnálom, hogy ezt tette...
2010. szept. 10. 17:17
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom nem volt egyszerű élethelyzetben.Az én nagyanyámnak pedig kitelepítés után a német menekülttáborban elkötötték a petevezetékét a kedves német orvosok.Nehogy a koszos svábok szaporodjanak...
2010. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű!
2010. szept. 10. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az ilyen hir szinte mindenkit sokkolna es mivel most tudtad meg, normalis, hogy igy reagalsz ra, de idovel ez majd tompulni fog, ne aggodj. En is ugy gondolom, hogy az abortusz nem helyes dolog es gyilkossag, de ugy kellene ehhez hozzaallni, hogy onmagunkat vedeni kellene attol, hogy ilyen helyzetbe keruljunk, de mast ezert nem szabad elitelni. Tenyleg az o dolga, baja, banata, bune. Ez egy olyan szemelyes dolog, amit csak adott ember kepes megelni, felfogni, kivulallonak mashogy jon le.
2010. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

"Az én nagyanyámnak pedig kitelepítés után a német menekülttáborban "

Német menekülttáborban? A saját őshazájában? Na ilyent még nem hallottam!

2010. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt abortuszom soha, de soha nem ítélném el azt, aki így döntött. Nyilván senki nem jókedvében választja. Amúgy szerintem jobb meghalni, mielőtt megszületnél, mint ebben a büdös sz.r világban élni.
2010. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Normális vagy, jó hogy így gondolod, hisz nem ez a természet rendje. Ám ítélkezni nem a mi dolgunk, akkor sem, ha soha, semmilyen körülmények közt nem tettük volna ugyanezt.

Egyébként én sem tudok többet ugyanúgy nézni azokra az ismerőseimre/rokonaimra, akikről megtudom, hogy abortuszuk volt.

2010. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Hát én is kiakadtam volna, de:


Én kb 1-2 éve tudtam meg, hogy anyumnak is volt egy. Kb 2 évvel előttem, akinek szintén apum volt az apja. És amin kiakadtam, hogy csak azért lett elvetetve, mert házasságon kívüli lett volna. Apummal akkor még csak pár hónapja voltak együtt, és a nagyim rávette anyut, hogy vetesse el, mondván "úgysem lesz jó apja, úgysem maradtok együtt". Annyira mérges lettem, mert azóta anyu és apu sem él már, testvérem nincs, így a nagyin kívül senkim sincs. Most lehetne egy nővérem/bátyám (mondjuk lehet akkor engem nem vállaltak volna) de akkoris, egy ilyen dolog miatt elvetetni, pedig anyum már akkor 35 éves volt, és nagyon szeretett volna babát...

2010. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!