Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ezzel oda állítani...

Jó ötlet ezzel oda állítani egy bográcsos buliba?

Figyelt kérdés
Barátnőm bográcsozást tervez és a családja is benne van. Engem is meghívtak (szűk baráti kör lesz). Illik ilyenkor süteményt vinni? Vagy nem való bográcsozásra? Bocsi, ha bután hangzik a kérdés, de nem vagyok képben. Arra gondoltam, hogy ha már ők állják a kaját-piát, én szivesen vinnék valami süteményt meglepibe. Szerintetek jó ötlet?
2011. aug. 4. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
szerintem vigyél valami piát pluszba. a süti nem való bográcsozáshoz
2011. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Miert ne lehetne. Eves utan mindig jol jon az edesseg, sot kell is.
2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nagyon jó ötlet.
2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha édes szájúak akkor nagyon fog nekik tetszeni a süti!+ a szándék! Én egy finom sütinek mindig nagyon tudok örülni :)
2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is piát vigyél, ha annyira akarsz valamit. De a süti valóban nem oda való.
2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet. Kaja után mindenki szeret sütizni!
2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet,mert evés után az ember enne sütit...Fognak neki örülni,biztos vagyok benne..
2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg jó ötlet :-)

De vihetnél mellé valami mást is, valami piát esetleg.

2011. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet!!! Tuti lesz sikere! És legalább nem mész üres kézzel!
2011. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves a kérdező... Lehet még "gyerek" akkor hogy vigyen piát? Szerintem ha meghívtak igenis azért mert szívesen látnak enni és innivalóval... A süti pedig nagyon jó ötlet,haza küldeni biztos nem fognak miatta... Szerintem bőven elég a sütemény,ha pedig már idősebb vagy és van pénzed,mondjuk egy üveg bort vihetsz,de sztem egyáltalán nem várják el :)
2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!