Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez örökölhető vagy csupán ízlés?

Ez örökölhető vagy csupán ízlés?

Figyelt kérdés
Mamám is jóval idősebb férfihoz ( hu de rossz így mondani :D;tata) ment feleségül 9 év van köztük.:) Anyukám ennyi idősen is 19 éves fiúja volt több mint 4 évig. Később összejött Apummal akivel 8 év a korkülönbség. Nővéremnek szintén az idősebb pasik jönnek be, ő 22 éves és ugy 8-9 évvel szokott magának megfelelő fiút tlaálni magának. Én 15 vagyok és én is az idősebb fiúkkal értem meg magam ugy 20körüliekkel. Már jártam 17 évessel is, meg most alakulóba van egy 21 évessel. Jobbnak érzem az utóbbit.:)
2011. aug. 4. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem örökölhető. Te hány éves vagy? Amúgy szerintem a legtöbb nőnek minimum 2 év korkülönbséggel jönnek be a pasik mert "a fiúk később érnek",tehát jobban megértik a nőket az idősebbek.
2011. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van hogy aki fiatal és érettebb mint a kortársai, vagy csak érettebb akar lenni, az jobban érzi magát az idősebbek közt. Én is így voltam ezzel tizenévesen, de már közeledve a 30hoz inkább a fiatal pasik érdekelnek:D Mert még nem érzem magam felnőttnek, jobb fiatal társaságban.
2011. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ott van a peldakep elotted. Kulonben is a tortenelem ismetlodik.
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze az örökléshez..Mindenki megtalálja a maga párját,és mindegy hogy fiatalabb vagy idősebb a másik..

Csak hogy mennyire nem öröklődik mi vagyunk az élő példa rá.

A nővérem férje 20 évvel idősebb nála.

A húgom férje egyidős,sőt még egy hónapban is születtek.

Az én férjem 8 évvel fiatalabb nálam..

Ki melyik emberrel érzi jól magát..

2011. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az
2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen a véletlen műve, hogy a családodban mindenki egy idősebb férfiban találta meg az igazit.

18-25 éves korban még jó ha a férfi az idősebb, de aztán lényegtelen.


Utolsónak üzenem, hogy nem ribancság, ha egy nőnek fontos az egisztencia. Hiszen a nő nyilván nem a bizonytalanágba akar gyereket szülni.

Bár ugyanakkor gondolom neked sem kellene egy hajléktalan, munkanélküli asszonyka, nemde?

2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15:53 (a ribancos): most írta, hogy egy 21 évessel kavar. Szerinted ő ettől ribanc? Egy 21 évesnek sajnos manapság nem sok pénze van, ha csak a családi háttere nem olyan. Főiskolára/egyetemre jár ami mellett vagy tud dolgozni, vagy nem. Esze viszont mindenképp több van, mint egy 17 évesnek akinek még csak az iváson, meg azon jár az esze, hogy valakit már nagyon meg kéne dugni, mert unja marokmarcsit, de ki legyen az a szerencsétlen aki vajon szóba áll vele egyáltalán...
2011. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

15 évesen végképp nem mennék arra, hogy kinek milyen háttere van nem még hogy később.

2011. aug. 4. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A családi mintákat megtanulja az ember. A sztenderd mindig is a saját családod lesz, amiben felnőttél. Ez 5%-ban lehet csak genetika.
2011. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiúk ~18 éves korukig tényleg lassabban érnek mint a lányok, de ~18 felett már nem a kor számít. Nekem 5 évvel idősebb a barátnőm és egy fikarsztnyit sem érettebb nálam.
2011. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!