Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kuporgatós természet örökölh...

A kuporgatós természet örökölhető?

Figyelt kérdés
A párom nagyon spórolós, szülei elváltak, az anyukája és a mostohaapja nem az.Viszont a nemző apja kiköpött párom.Baráti körből halottam, hogy a párom már az oviban is ilyen volt.Van rá esély, hogy a fiam is ilyen lesz, mert én pont az ellenkezője vagyok.
2011. júl. 3. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem elképzelhető, mert pl. itt vagyok én meg a testvérem, teljesen egyformán részesültünk mindenben, egyformán neveltek minket, alig másfél év korkülönbség van közöttünk, mindketten lányok vagyunk, mégis ég és föld a természetünk. Gének.
2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Anyumat,és a nagymamámat nézem,nem.Ha a férjemet,és az ő szüleit,akkor sem.
2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy ahhoz képest, hogy nem az apja nevelte félelmetesen hasonló skót mind a kettő.
2011. júl. 3. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem örökletes magatartás inkább tanult dolog ha töled mát lát a gyerek nem lesz ilyen töletek függ bár ha valaki nem költ ész nélkül azért nem olyan rossz dolog.
2011. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehetett a párod már az oviban kuporgatós természet?
2011. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátja mesélte, hogy már picinek is a csokikat szépen beosztotta.Iskolában a zsebpénzét mindig elrakta.Egyszer anyukája taxival vitte őket moziba, és észrevette, hogy a taxis csal,kiverte a hisztit,10 éves volt,anyukájának égett a feje állítólag.
2011. júl. 3. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha valaki beoszt,és félretesz az nem olyan nagy probléma.Vagy igen?
2011. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem zavar így imádom, csak néha vicces.
2011. júl. 3. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:

hajjaj... sztem öröklődik, apai nagyapám ilyen, és mindkét fia örökölte.

sokszor utálatos ez a tulajdonság...nem mindig előnyös...

2011. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem apám borzalmasan zsidó(nem szó szerint hál'Istennek csak rohadtul irigy) ilyen,de én nem örököltem szívesen megosztom akárkivel a legutolsó dolgaim mert jól esik :) 15/f
2011. júl. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!