Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiken a szülők sokat segített...

Akiken a szülők sokat segítettek, letagadjátok mások előtt?

Figyelt kérdés
Vagy például hazudtátok már azt,hogy vettetek fel hitelt és közben nem?
2011. aug. 4. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sehogy nem jártok jól. Aki bunkózna miatta, az így meg azért fog, hogy ha van hiteletek, akkor mégis hogy van pénzetek másra is, hogy biztos sokat kerestek, hogy rohadnátok meg... Szóval érted. Bizonyos embereknek, ha van sapka az a baj, ha nincs.
2011. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek azért bunkóznak mert

1. irigység

2. akiknek anyuciék segítenek kb. úgy csinálnak, mintha ők dolgoztak volna meg érte és ország világ elé kürtölik, hogy milyen nehéz volt megteremteni mindezt amiben élnek...

Eddig én ilyen emberekkel találkoztam.

(Tudjuk a jelen lévők kivételek :))

2011. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szerintem intelligens ember ilyennel nem dicsekszik! A nem intelligenseket meg hagyjuk!

Csak nemrég vacsorán voltunk,ahol automatikusan nekünk szegezték a kérdést,hogy mennyi hitelt vettünk fel a házra! Mondjuk én sosem szerettem más pénztárcájában turkálni, de hát nem vagyunk egyformák. Hebegtünk-habogtunk, hazudni nem lehetett,mivel nem voltunk felkészülve a kérdésre látszott rajtunk a dolog. Mondtuk,hogy nagyon szerencsések vagyunk, nem kellett hitel. Utána minden 2. szavuk az volt,hogy hát ti ezt nem tudhatjátok, jaj,nehogy ne legyen már erre meg arra pénzetek, hiszen nincs is hiteletek! Hazafelé beszéltük,hogy legközelebb letagadjuk.

Apukám mondjuk erre mindig azt mondja,hogy fiam nem loptam én azt a pénzt, amiből házat építettem nektek. Ez is igaz, de a mai világban sajnos már nem lehet ezt őszintén vállalni!

2011. aug. 4. 20:50
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Csak irigyek, és persze bunkók! Normális ember- ahogy írtad- nem turkál más pénztárcájában...

Párom fizuját is csak akkor tudom, h épp mennyi lett, ha éppen megemlíti valamiért. Ki az a tuskó, aki ilyeneket kérdez? És még ti szégyellitek magatokat? Szerintem nincs rá okotok, szégyelljék maguk ők!

2011. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!