Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így mondják? Így is...

Miért így mondják? Így is gondolják?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lánytól hallom, hogy nekik nem kell gyerek, mert utálják őket. Azt még megértem, hogy nem szeretnének, de, hogy miért utálják, és egyáltalán egy gyereket, hogy lehet utálni, azt nem értem.
2011. aug. 4. 19:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
Azt h megverném, nyilván nem gondoltam komolyan, nem kell olyan érzékenynek lenni. De igenis elvárom, h ne kornyikáljanak a fülembe, de ok kornyikáljon, de h a szülőknek- akinek nem inge ne vegye magára- még csak nem is szándéka, h leállítsa, na emiatt le tudok szaladni az agyamról. Rengeteget buszoztam kicsiként, anyukám akkor is rám szólt ha hangosabban beszéltem. Most őszintén?! Nem ez a normális????
2011. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy az érzékeny, ha nem bírsz 10 percet úgy utazni, hogy egy gyerek énekel, megérteném, ha az zavarna, hogy rugdos, szemtelenkedik stb., de hogy énekel?
2011. aug. 4. 20:30
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés h én érzékeny vok-e...azt kérdezted, miért nem szereti a gyerekeket aki nem szereti, én ezért. Ha ez azért van mert érzékeny vok, akkor azért, a kérdésed szempontjából irreleváns.
2011. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Te kezdted bocs, de tényleg durva volt leírva, hogy megvernél egy gyereket mert énekel, lehet téged ilyen szigorban neveltek a szüleid és azért vagy ilyen vad is.
2011. aug. 4. 20:38
 15/30 A kérdező kommentje:
És nem azt kérdeztem, miért nem szereti, hanem azt, hogy miért utálja, nem ugyanaz
2011. aug. 4. 20:39
 16/30 anonim ***** válasza:
De már írtam h nem verném meg, nyilván nem. Ez egy szófordulat volt. Mindenesetre szerintem igenis rá kell szólni a gyerekekre. Nem engem neveltek szigorban, ma van minden megengedve.
2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én se szólnék rá a fiamra ha énekelne, nem értem miért zavar ez valakit.
2011. aug. 4. 20:51
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem érted mert elfogult szülő vagy :)

Mert amikor hulla fáradtan munka után megyek haza, esetleg még a fejem is fáj, de ha nem, nos, szerinted az minden vágyam, h egy 5 éves hamis, avagy kevéssé hamis kornyikálását halgassam? Nem. Én sem hallgatom hangosan a zenémet, és nem nézek filmet a buszon, h mindenki hallja, nem énekelek, táncolok, v beszélek telefonon, úgy h mindenki ezt hallgassa. Amúgy a legtöbb tömegközlekedési eszközön ott a matrica ami a zajongást tiltja, szóval ez még szabálytalan is. Egyszerűen van egy protokoll, amibe nem fér bele az éneklés...

2011. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%

Engem is kikészítenek a neveletlen gyerekek. És nem hiszem, hogy nekem tolerálnom kellene, hogy a gyerek egyfolytában kornyikál a buszon, mert a szülő hibája, aki nem neveli meg. Engem sem neveltek szigorban, de azt elvárták, hogy tudjak viselkedni emberek között. És nem bírom ezt a hozzáállást, hogy a gyereknek mindent szabad... És ez nem érzékenység.

A kérdésre válaszolva, 6-8 évvel ezelőtt én is azt mondtam, hogy nem-nem kell gyerek soha, és nem is szeretem a gyerekeket. Ez nálam annyit tett, hogy nem szerettem a társaságukban lenni. Mert nem voltam olyan beállítottságú, hogy játsszak vele, vagy jópofizzak neki. És egyszerűen én nem is tudtam mit kezdeni egy gyerekkel. Most 25 vagyok, és másképp látom. Tudom, hogy nekem is lesz, de még nem vagyok rá érett. Viszont már szívesen töltöm velük az időmet. Elindult egy folyamat már...

2011. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Na látod, megvan a válasz: az elvakult szülők neveletlen csemetéi miatt "utáljuk" a gyerekeket! Ami neked "jajdeédes", az másoknak "rohadtkölök"...
2011. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!