Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy két...

Mennyire fontos, hogy két embernek ugyanazok legyenek az igényei?

Figyelt kérdés

Férjemmel 14 éve vagyunk együtt, van egy pici lányunk is. Ő nem szeret nyaralni, csavarogni, sétálni. Inkább itthon nézi a tv-t munka után. Arra hivatkozik, hogy vállakozóként stresszes az élete (ami sajnos igaz is), muszáj lekapcsolnia. Próbálok neki segíteni ebben(pl. általában minden nap megmasszírozom). Ha elmegyünk a gyerekkel néhány napra, akkor már aznap este megy a haverokkal inni.Azt mondja, hogy ezzel néha ki tud kapcsolni. Akkor nem fáradt? Mi miért nem töltjük fel? Szeretjük egymást, azt mondja, hogy boldog velem, de én de egyre jobban érzem, hogy ez már nem jó nekem.Szeretnék családi nyaralásokat, nem kell túl sok, csak egy éveben 1,max. 2 hét. Arról már nem is beszélek, hogy mennyit vagyunk "ketteseben". Ő előbb elalszik, mint a gyerek és hajnalban már kukorékol.Sajnos a lányom bagoly, és én is.

A nagyi szívesen elvinné a gyerkőcöt 1-2 napra, de azt mondja, hogy hiányozna neki, ne vigye el.

Ezzel együtt kell élnem (ha ő nem változtat) vagy éljem a saját életemet nélküle? Szeretem, de nekem más dolgok fontosak. Voltatok hasonló cipőben? Kíváncsi lennék a férfi véleményekre is!Köszönöm.


2011. aug. 5. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és persze erőltetni sem szabad semmit.
2011. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Mi is megállapodtunk amikor még ketten voltunk, hogy a gyerekkel majd máshogy lesz. De nem igazán. Bár próbál igyekezni a férjem, voltunk már kirándulni a gyerekkel, de nyaralni nem. Amúgy esténként játszik is vele. Írtam, hogy nem eröltetem, de akkor is rossz, hogy nélküle megyek mindenhova a gyerekkel.
2011. aug. 5. 20:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár mi nyaralás szempontjából egyformák vagyunk a férjemmel, a haverokkal való sörözésből nálunk is voltak konfliktusok. Mert, hogy ő úgy kapcsol ki. Velük elvan hajnalig, de ha itthon van, 10-kor már megy aludni. Végül megegyeztünk, hogy minden héten legyen legalább egy nap ami a miénk. Akkor nincs munka, nincsenek haverok, csak mi és a kislányunk. Azóta én is sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok és már nem zavar, ha elmegy a haverokkal.
2011. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Küöszönöm neked is.Nekem nem a haverokkal való ivászattal van gondom. Nem örülök neki, de elfogadom, hogy neki ez fontos. Nem akarom korlátozni, nem is szoktam. Másnap amúgy nálunk is "mindent lehet":-)

Nekem a külön nyaralás a gond, pontosabban apa nélkül a gyerekkel.:-(

2011. aug. 12. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!