Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szivassam meg a szomszé...

Hogyan szivassam meg a szomszédot kegyetlen módon?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja a szomszéd öreg (hagy ne menjek bele miért) kegyetlen módon összezörrent anyámékkal, és nem fair módon. Egyáltalán nem volt igaza a veszekedésben, de lényegtelen. A végén még anyám felé is köpött.


Namármost!:D Hogy szivassam meg, természetesen úgy, hogy ne tudja rám uszítani a rendőrséget?:D Ne legyen törvénybe ütköző, de azért mégis szenvedjen az öreg.:D


17/F


2011. aug. 5. 17:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Várom a fejleményeket =D Hajrá! :D


A "kutyaszaros" voltam... xD

2011. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:

a növény rongálás nem jó mert azt mondod hogy ott van rögtön a keritésetek mellett,és akkor tuti hogy rájönne hogy tik voltatok mivel pont ott van melletetek.

Menj el egy nyilváno telefon fülkébe és hivd fel a rendörséget hogy bomba van a házába és nem sokára robban:D

Biztos azonal kijönnek és az öreg szibbajt fog kapni tőle és át is kutatják az egész udvarát meg a házát.

vagy telefonálj be a rendörségre és mond azt hogy peofilés molesztálja a gyerekeket,vagy fujd le le este rózsaszín vagy más ratyi szinnel az ajtaját a bejáratit vagy karcold meg a kocsiját vagy fújd le festékkel egy darabon vagy rakj valami hashajtot az innivalaójába,ha nem tudsz ugy hogy ne vegye észre akkor vegyél nki valami inni valót és rakd ble neki és mond azt neki hogy szeretnél kibékülni vele meg hogy tik voltatok a hibásak a veszekedésben,ha bejön tuti hogy egésznap a budin fo gubbasztani a fosástol:DDDDDDDDDD

2011. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
nem peofil hanem pedofil:D
2011. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:

XD látom a kedvenc szivatós ötletem még nemvolt. Nekem is van egy idegesítő szomszédom akinek a gyerekei állandóan ordibálnak meg még ők is meg a nagyszüleik is :/

1. Ragaszd be tikszóval a csengőjét

2. akassz lakatot az ajtajára meg az ajtóra össze vissza (kertire)

2012. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Csengii válasza:
42: Ha lenne eszed,már nem azért a bomba nem jó,mert ki jön a rendőrség,nincsen bomba az hatóság félrevezetésének számít és büntetik..
2012. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
Tegyel pillanatragasztot a kulcslyukba, mi ezt csinaltuk, es hatalmas poen. Vagy torj bele egy fogpiszkalot, esetleg gyurmat.
2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Kutyaszart tömj a kulcslyukába! Hatásos! Lakatold be az ajtajai/kapujait, h ne tudjon járkálni ki-be. Én kutyaszart raktam a kulcslyukába, a kilincséte (finom kis vékony alig látható réteget), kutyaszarral bekenten a küszöbét, és kutyaszarral ragasztottam a háza falára cerliket, mint h: megöllek te.... A növényeit (füvet is) öntözd szapppanos vízzel, és rakj a cipőjébe kutyaszart!!! Nekem bejött. És amikor ezt elmeséli majd neked, te sajnáld őt (XD), mert akk nem fog gyanút.
2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Sózd fel a kertjét SOSE FOG MÁS NöVENY KINÖNI OTT!!!!!!!!!! :) :-)
2014. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Akoca26 válasza:
Telepíts meztelen csigákat a kertjébe! Ha sikerül, sose fog tőlük megszabadulni.
2014. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!