Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet tisztelni egy...

Hogy lehet tisztelni egy bunkó szomszédot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
"Amikor a legkevésbé érdemlem meg, akkor van a legnagyobb szükségem a szeretetre."
2011. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd?
2011. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Simán lehet. Amikor beköltözött mellén egy fiatal srác, aki elméletileg egyetemista volt, gyakorlatilag hetente 3-5 alkalommal bulit rendezett, majd egész nap döglött, én először úrihölgy módjára mentem át hozzá, olyankor, amikor épp nem volt buli, hogy ez így nem lesz jó. Miután semmi nem változott, többé nem háborgattam a srácot, csak minden este 22h után kihívtam a rendőröket csendháborítás miatt. Majd a bulik másnapján, amikor reggel 7-kor felkeltem, mialatt készülődtem munkába, a legnagyobb tisztelettel kezdtem porszívózni, hangos zene mellett. Két hónapon belül rászokott, hogy ő jár el otthonról, nem csődíti oda az alkoholmámoros társaságát. Azóta is előre köszön a lépcsőházban, én vissza, hiszen nem sértettük meg egymást. :)
2011. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!