Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben segít valaki? (lenn)

Ebben segít valaki? (lenn)

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült leküzdeni vagy legalábbis lejjebb vinni a féltékenységet? Az igazából teljesen felesleges, erre már rájöttem, főleg, hogy emiatt is elhagyhat valakit a párja, mivel nem bírja elviselni, jobb esetben segít helyrehozni. Az én párom is ilyen, segít azért:) De voltam már nagyon féltékeny és tegnap is, de már estére kezdtem megnyugodni.

Segít valaki ezen? Csak, hogy ne legyen ennyire erős, mert nem akarom őt ezzel elriasztani. Mit csináljak, hogy ne a féltékenységre gondoljak? Hogy beszéljek addig mással, az se nagyon lehet, mert vagy nincs fenn senki, amig ő se, vagy nekem nincs kedvem gépezni. Akkor anyummal beszélek, vagy kimegyek az udvarra. Olyankor nem gondolok erre, csak arra, hogy milyen jó lesz vele ha láthatom:) Szóval ezek hatásosak vagy hogyan kéne? Köszi aki segít:)

19/L


2011. aug. 5. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
1 szó : bizalom
2011. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bízok is benne nagyon, másokban nem tudok:D Félek hogy elveszik tőlem$$ Bár ha ő nem engedi, és tudom, hogy nem akkor minden rendben:)
2011. aug. 5. 17:55
 3/8 anonim válasza:

Ha menni akar,úgyis menni fog...

Én is nagyon féltékeny típus vagyok,de megpróbálom lekötni magam...

Mostanában elmultak a tüneteim :)

Elhitettem magammal,hogy én vagyok a legszebb,és megteszek érte annyit,hogy ne menyjen máshoz.És a szex is nagyon megfoghat egy pasit sztem :)ne hagyd ellaposodni a kapcsolatot.

2011. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) nem hagyom:)
2011. aug. 5. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor egyszerű,benne bízol,de magadban nem,hogy magad mellett tudod tartani...próbálj meg előbb magadban megbízni,biztos nagyon szeret a párod és ezt érezteti is,ezek apró pozitív dolgok,amik erősítenek és növelik az önbizalmad...hidd el ha meg akar valaki csalni,az úgy is meg fog.te ismered a párodat,így ezt csak te tudhatod...én is szoktam féltékenykedni,de nem durván,csak úgy finoman :D

mondjuk mi 3,5éve vagyunk együtt és nemsokára 2 éve együtt is élünk...

2011. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó nektek:) Én is már nagyon veled akarok élni:) Igen, nagyon szeret engem ahogyan én őt:) És most nem vagyok féltékeny:) Persze kicsi nem árt, jól esik ha ő is az:)
2011. aug. 5. 18:11
 7/8 A kérdező kommentje:
vele*
2011. aug. 7. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
értettem :)
2011. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!