Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a dohányzás...

Szeretnék leszokni a dohányzásról. Azt olvastam, hogy az orbáncfű segít ebben. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom: tökmindegy, mit szedsz, ha nem elég erős az elhatározás, akkor nem fog menni. Ha elég erős, akkor minden nélkül menni fog.

Pótszernek amúgy nekem a tic-tac jött be, de ha neked az orbáncfű, akkor az.

2011. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dag válasza:
Én már 1 hónapja nem dohányzom! Gyúrás miatt hagytam abba. Csak le tettem és többé nem gyujtottam rá! csak az első 2 hét rossz! Utána már minden jó! 10 évig dohányoztam, napi másfél doboz!
2011. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 walholl ***** válasza:
100%
Dettó a sport miatt és nagyon segít átlendülni rajta. Figyelj a kajádra és nem fogsz elhízni, mozogj sokat. Egyébként megpróbálkozhatsz méregtelenítő hatású cuccokkal (bioboltban tudnak segíteni). De a nikotin 3 nap alatt kitisztul belőled elvileg. Ezért az maga a pokoljárás. Keress más pótcselekvést a szádnak és a kezednek (rossz az aki rosszra gondol:-)).
2011. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

A sportot mindenképpen elkezdem, és valószínűleg az orbáncfüvet is.

2011. okt. 19. 11:32
 5/5 anonim válasza:
Napi 1 dobozzal szívtam. Lassan 3 éve kezdtem el szedni a kudzut. Eleinte 5-6 db-ot szedtem, miközben ugyanúgy elszívtam a doboz cigit is. Időközben egyre kevésbé kívántam meg a cigarettát, mert hányingerem lett tőle. Amikor eldöntöttem, kb egy hónap után, hogy nem gyújtok többé rá, mindig bevettem egy kapszulát, ha elindultam a cigiért. Kb egy hétig napi 10-15 db-ot vettem be. Egy hét után , ha az utcán dohányzott valaki már hányingerem volt. Ma már csak ritkán veszek be pár darabot, cigi azóta sem volt a számban.
2021. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!