Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap este lesz a barátom unokanővérének a vőlegényének a legénybúcsúja. A barátom is hivatalos. Nem tudja még, hogy elmenjen-e. Viszont már egy hete megbeszéltük, hogy nálam alszik, és programunk is van már. Ha azt mondja, hogy elmegy inkább a legénybúcsúba, az nekem nagyon rosszul esne, mégis meg kellene értenem, hogy ha így dönt. Ti mit csinálnátok a helyemben és az ő helyében?


Egyébként nekem azért nem tetszik ez a legénybúcsús dolog, mert tudom, hogy úgy is le fogják itatni, és azt nagyon utálom.


17/L


2011. aug. 5. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol benne, akkor had menjen a legénybúcsúra, mivel az unokanővérének a vőlegényének jó esetben most lesz az egyetlen legénybúcsúja az életében, ti viszont közös programokat akármikor szervezhettek.
2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hadd menjen, egész életében nálad aludhat.. :))..egy csomó programmal.

Legénybúcsúból nincs olyan sok.

Tedd félre, hogy neked mi tetszik...úgysem tetszhet, mert te nem lehetsz ott.

Amúgy meg aki hívta ,az is számít rá, ne csak magadra gondolj.

2011. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

A helyedben megbeszélném vele, hogy menjen el x ideig, és utána találkoznék vele. Akkor a vőlegény sem sértődik meg, és te sem maradsz egyedül.

2011. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak elég nehéz megszervezni együtt valami programot. + meggyőzni anyámat, hogy hadd aludjunk együtt.
2011. aug. 5. 20:11
 5/12 A kérdező kommentje:
2.: Az a baj, hogy nem egy helyen lakunk, és a legénybúcsú is egy másik helyen lesz. Meg nincs kocsink.
2011. aug. 5. 20:12
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem 2., hanem 3-nak írtam az előbb.


Egyébként azt lefelejtettem, hogy mikor még nem hívták meg, előtte nap azt mondta, hogy nem fog elmenni, mert nem szeretné, ha idegeskednem kéne. Azt mondja majd nekik, hogy lázas. Szerinte egy legénybúcsún a "berúgás" és az ivás a lényeg, szerintem ennél undorítóbb dolog nincs. Főleg, ha előre el van tervezve. Mondhatni, megígérte ezt is. Akkor megszegi az ígéretét?

2011. aug. 5. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
rémes barátnő lehetsz...
2011. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem szeretem, ha valaki részeg?????? Ebben nincs szerintem semmi rossz.
2011. aug. 5. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, a társaság a lényeg.
2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De attól még nem kell beb*szni...
2011. aug. 5. 20:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!