Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit megtalálni?

Hogy lehet valakit megtalálni?

Figyelt kérdés

LEhet, hogy nem jó kategória, de még ez a leginkább megfelelö szerintem.


A kérdésem kicsit bövebben: sokáig emailban leveleztem valakivel, mindketten barátságnak tartottuk ezt a kapcsolatot. (Azért nem találkoztunk személyesen, mert túl nagy távolságra élünk egymástól.)

Ö egy ideig komolyabban depressziv volt, és úgy tünt, hogy lassan javul.

Viszont kb. két hónapja nem tudom elérni egyik email-cimen sem, és az utolsó levelében elég negativ hangultban irt. Emiatt aggódom, hogy nem tett-e valamit magával, vagy esetleg történt vele valamilyen balesét, vagy hasonló. Az nem jellemzö rá, hogy csak úgy megszakitja a kapcsolatot, akkor már inkább irt volna, hogy megunta a levelezést (habár ez sem jellemzö rá.)


A kérdésem: van-e valamilyen lehetöség megtudni, hogy mi lehet vele. A nevét tudom - de sajnos elég gyakori név, azt tudom, hogy Budapesten lakott, és semmilyen közösségi oldalon nincs benn.


Minden értelmes segitséget köszönök.


2011. aug. 5. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mesélt esetleg rokonokról, ismerősökről, akiknek említette a nevét, és esetleg őket tudnád megkeresni közösségi oldalakon? Munkahely, iskola esetleg? Telefonszáma sincs meg? Bár gondolom azt már próbáltad volna. Tudakozónál rákeresni? Bár ebben az esetben gyakori a titkosítás...

Gondolom hiába tudod a korát, lakhelyét nyilván idegennek nem adnak ki információt, mást nem nagyon tudsz tenni.

2011. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit tudsz még? A címét se tudod? Csak a nvúevét és e-mail címét? Semmi mást?
2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Csak a férjét és férj a szüleit emlitette, de nem név szerint - és a férj vezetékneve tucatnév.


Az a gond, hogy aggódom érte és a bizonytalanság nagyon megvisel.


Köszi a választ.

2011. aug. 5. 20:24
 4/20 A kérdező kommentje:
ma 20:24: igen, a férjezett nevét (X-né N M. tipusú), meg három különbözö email-cimet.
2011. aug. 5. 20:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt nem írod, hogy férfi vagy nő vagy. Ha férfi, előfordulhat, hogy az a nő újra közelebb került a férjéhez, és már nem tartja szükségesnek, esetleg helyénvalónak, hogy egy másik férfivel levelezzen. Azt meg, hogy mi jellemző valakire, pusztán levelezésből nem igazán lehet megtudni.
2011. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az ismerösöm is meg én is nök vagyunk.

Egyébként levelezesböl igen sokat meg lehet valakiröl tudni - föként ha több, mint egy éve napi szinten irtunk egymásnak.

2011. aug. 5. 20:39
 7/20 anonim válasza:
Ird be az e-mail cimét a Google a többi már jön magától
2011. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

21:01-es: EZT hogy érted?


"Ird be az e-mail cimét a Google a többi már jön magától"


Mi jönne magától? Vagy gondolod, hogy egy emailcimböl meg lehet tudni, hogy mi van a cim tulajdonosával? Még azt sem lehet kideriteni igy, hogy valakit hogy hivnak - ha ehy emailcimet a google-ba beadsz, akkor legfeljebb az email-szlgáltató oldalra juthatsz.

2011. aug. 5. 22:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a helyzetem teljes mértékben amit te leírtál.

Én sajnos azóta se találtam meg a keresett személyt, már 5 hónapja semmit nem tudok róla :S

2011. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint sorstársak lettünk...
2011. aug. 6. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!