Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtalálni a...

Mennyire nehéz megtalálni a párod, a másik feled szerinted? Főleg idősebbek válaszát várom.

Figyelt kérdés

Nem az egy éjszakás, 12 évesen fogjuk egymás kezét, vagy 15 évesen elmegyünk pizzázni... kapcsolatokra értem!

Hanem az IGAZIT!

Akivel hasonlóak a célok és passzoltok egymáshoz, akire azt tudod mondani, hogy a nagy Ő.

Akivel el tudod képzelni a közös otthont, gyereket...

Létezik egyáltalán?

Te már megtaláltad?

(Légyszi kort és nemet is írj)

26/L


2011. júl. 20. 22:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok, és még nem találtam meg. Sajnos néha kételkedem is a létezésében. :(


Rövidebb kapcsolataim voltak, egyiknél sem éreztem azt, hogy ő lenne a másik felem.

2011. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

21 évesen találtam meg Őt már 6 éves a kisfiunk :))))

32/n

2011. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Én is egyre kevésbé hiszek benne, bár még fiatal vagyok. De azért a remény hal meg utoljára.:)
2011. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Az elsőnek osztom a véleményét. Nekem nem sikerült megtalálni, és már erősen kételkedem a létezésében.

26/N

2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Tíz évvel ezelőtt, 25 évesen találtam meg.

Mikor még csak ismertük egymást, már akkor tudtam, hogy ő valahogy más mint a többi ember. Olyan volt, mintha mindig is ismertem volna, mint ember, első pillanattól kezdve nagyon szimpatius volt, vagyis még annál is több. De nagyon sokáig csak úgy mint ember. Sok idő telt el mire mint férfi is érdekelni kezdett.

2011. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen tudtam, hogy engem ez a fiú valahogy máshogy érdekel. 21 évesen lettünk egy pár, előtte jó barátok voltunk. Holnap leszek 29 éves, és ő a legszebb ajándék nekem a földön, és a kisfiúnk. :)
2011. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Talán van valahol,létezik...nem tudom.Még a gondolatátol is kiráz a hideg.

22l

2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Darcy01 ***** válasza:

Részben szerencse kérdése, hogy ki mikor találja meg élete párját. Azonban tehetsz is érte: legyél nyitott és pozitív gondolkodású, magabiztos.


Én 24 éves lány vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal, 2 hónapja vagyunk jegyesek. Az egyetemen ismerkedtünk meg, 1,5 éves barátságból lett szerelem. Annak a tudata, hogy Ő az igazi számomra, fokozatosan alakult ki, az idő múlásával, ahogy egyre jobban megismertük egymást. Szóval ez nem egy fellángolás volt, nem éreztem az első pillanatokban, hogy úristen ő lesz a férjem, stb...egyáltalán nem is görcsöltem sosem ezen.

2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Egyszer azt hittem már 19 évesen, hogy megtaláltam, abból a 8 éves kapcsolatból született egy gyermekem, most meg már csak remélem, hogy 1,5 éve a párommal egymás másik fele leszünk, de már nem "csak" évekre, hanem életünk végéig.29N
2011. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

én feladtam.

több esélyem van nyerni a lottón, sztem.

20/L

2011. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!