Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan távolodhatnék el tőle?

Hogyan távolodhatnék el tőle?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmben sajnos csalódnom kellett, belevitt rengeteg hülyeségbe. A legrosszabb, hogy még osztálytársam is. Nagyon sokat hazudtam miatta a szüleimnek, sőt elb.sztam egy csomó pénzt is. Hogy lehetne eltávolodni tőle, hogy utána ne legyen nagy besértődés az ő részéről? Ő akarta/akarja átvenni az irányító szerepet a barátságunkban, mindent ő akar eldönteni... Ha bármi problémám van, akkor mindig kiröhög, persze én hallgassam meg az ő f.szságait.. Nekem ebből lett elegem leginkább.. Miatta utáltak meg az osztálytársaim.. Régen mindenkivel jóban voltam, most meg mindenki lenéz. Sőt még az egészségem is lassan tönkremegy a hülyeségei miatt.. Mit lehetne tenni ezügyben? Légyszi segítsetek!

17/L


2011. aug. 6. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért megy tönkre az egészséged?
2011. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom pia cigi drog! Na figyelj ,anya vagyok,a lányomnak volt egy ilyen barátnöje,majdnem depressziót kapott a kis hülye ribanc miatt! Àmi a legdurvább,osztályt ismételt,mert nem akart iskolába járni! Az ilyen kis csúszómászó jánykától vagy eltávolodsz,vagy elöbb-utóbb nagy bajba fogsz kerülni! Keress más barátot,azt ajánlom!
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A sok bujkálás, hazugság miatt előjött a lelkiismeret-furdalás aztán egyre többet vagyok beteg, suliból is sokkal többet hiányoztam a megszokottnál.. Egyre többet van rossz kedvem, pedig én nem ilyen ember voltam... :(((
2011. aug. 6. 00:37
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na erröl beszélek,és ez jó hogy ezt belátod,rúgd seggbe ezt a barátnönek nevezett férget ha jót akarsz magadnak!
2011. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. De nálunk a "barátnőm" megoldotta, egy szó nélkül lelépett, átiratkozott másik iskolába. ;) Én voltam hasolnó helyzetben mint te. Nem mentem bele a hülyeségeibe, ő pedig nem tudta elviselni, hogy az egész iskolából nem áll vele szóba senki. Az én dolgaim azóta rendeződtek, imádom az osztályomat, és vélhetően ők is engem. :)
2011. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig ezen csak te segíthetsz...!

Bizony szembe kell vele fordulni, és véget kell vetni ennek a kapcsolatnak. Szándékosan nem írok barátságot, mert ez nem az. De ezt már te is látod. És mi van ha megsértődik? Ki nem sz.rja le?!

2011. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat gondolkodtam az iskolaváltáson, de rájöttem, hogy neki kell valószínűleg lelépnie, mert én azért nem áldozok fel miatta mindent....
2011. aug. 6. 01:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki kb. azt, amit ide leírtál nekünk. És hogy a jövőben másnak dirigáljon, te nem kérsz belőle. Ellesztek egymás mellett, felesleges sulit váltanod. Az még egy plusz stressz, neked! De ha nem érzed itt jól magad a történtek miatt, és új lappal akarsz kezdeni valahol, az persze más. Majd kialakul. De beszélj vele mindenképp. Tudja, hogy mit akarsz!
2011. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De nem nyúltál miatta semmihez?
2011. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amikor nem volt suliba, akkor mindenkivel jól megvoltam.. Amikor pedig visszajött, akkor visszatért minden a régi kerékvágásba..

Ha elmondom neki,hogy mit szeretnék és utána elkezd áskálódni, akkor mit csináljak? Néhány dolgot tud rólam, amit nem szeretnék, hogy másik is tudjanak.. Vállaljam ezt a kockázatot?

2011. aug. 6. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!