Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés tőle?!

Figyelt kérdés

Messze lakom kollégiumban. Ugye van most ez a népszámlálás, gondoltam, töltsük ki este interneten és legyen letudva az egész, mert amúgy ritkán járok haza, és utána már csak papíron lehet, anyu meg nem szeret ilyennel molyolni. Kimentem hozzá elkezdtem ikszelgetni ami kellett, aztán 1-2 kérdésnél elkezdett ócsárolni mindenkit, hogy bezzeg névtelen kérdőív és miylen adatokat elkérnek, és mocskos fassiszták meg mocskos orbánviktor meg gyurcsány meg mindenki hülye. Itt üvöltözött velem. Én emg csak lestem.

Mondtam neki, hogy erről még 2009-ben hoztak törvényt, ezt nem OrvánViki találta ki, és az egész világon, az egész EU-ban népszámlálás van most.

Ő meg csak üvöltözött velem, hogy ő leszarja ő nem tölti ki meg én is nyalom az OrbánViktor seggét és én is egy szemétláda vagyok. Meg amúgy is, majd én is dolgozni fogom és megtanulom a dolgozó emberek nyomorát.......

Meg hogy ő majd nem tölti ki és leszarja és bűntessék meg mert ő leszarja az egészet.


Mindezt ilyen "mikor született" "Mi az anyanyelve" kérdések hallatán.

Csak szerintem nem normális dolog ez?!


2011. okt. 1. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez most költői kérdés volt?


Persze ,hogy nem normális.

2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán otthagytam volna, csináljon, amit akar. Úgysem az én bajom, más meg nem izgat, főleg ha magának csinálja.
2011. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem normális...
2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Iggen, teljesen normális, és jogos!
2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem normális és az sem aki helyesli (21:05-ös)

Ez független az adott miniszterelnöktől 10 évente van azért hogy statisztikákat tudjanak felállítani az ország lakosairól és helyzetéről.

2011. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy emberek hogy képesek minden sz*rságon ennyit mérgelődni. Csak én nem idegesítem magam szinte soha semmin.
2011. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem lennék kérdezőbiztos. Hiányozna a frakkomnak, hogy ilyen idiótákkal balhézzak. :D
2011. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem védeni akarom,(lányommal sose beszélnék így, meg senkivel se) de ezen a népszámlálós kérdőíven én is "kiakadtam", persze csak magamba de motyogtam hogy elvileg névtelen mégis születési dátum, cím, teljesen személyes kérdések, én volt ahol nem is írtam igazat, mert aztán kitudja ki nézi meg...
2011. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!