Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jópofiznunk kell?

Szerintetek jópofiznunk kell?

Figyelt kérdés
A párom édesanyjáról lenne szó! Elsö unoka született nálunk, kötelességnek érezzük, hogy találkozzon néha a nagymamájával, különben, ha ö nem lenne, mármint a másfél éves kisfiúnk. A nagyi messze lakik tölünk, kb.3-4 havonta látja a nagyit, azt is csak azért, mert mi megyünk! Ö nem jönne, pedig ingyen utazik a vonaton! Páromnak 4 testvére van otthon, 2 felnött, 2 még gyerek. A probléma a következö: iszik, sokszor annyit, akadozik a nyelve ( telefonban halljuk!), dohányzik ezerrel, mindezt a két gyerek után kapott árvaságiból, mert dolgozni azt nem akar! 52 éves, soha nem dolgozott, 10éve meghalt a férje, azóta a gyerekek pénzéböl élösködik..ráadásul panaszkodnak rá a kicsik (15,17 évesek), hogy nem vesz nekik semmit, de egy fagyira nem ad nekik pénzt. Ami a legdurvább, kivan porciózva az ebéd adag..és, ha valamelyik még enne, rászól! Mit csináljunk vele? A felnött gyerekei mind fiúk, nem érdekli egyiket sem az anyja, belenyugodtak, hogy ilyen! Amúgy Ö azt képzeli, jó anyuka, mindent megad a gyerekeinek!
2011. aug. 6. 14:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
..bocsi lemaradt az egyik mondatból, szóval, ha a kisfiúnk nem lenne nem is látogatnánk!
2011. aug. 6. 14:29
 2/18 anonim ***** válasza:
3-4 havonta mentek (szerintem örüljetek neki, hogy nem ő megy hozzátok..), kész. Hol a probléma? Ennyit igazán kibírtok.
2011. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ne látogassátok...ha meg a két gyerek miatt aggódtok, akkor kérhetitek, hogy nálatok helyezzék el őket
2011. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Ket problemad valahogy egybe futott. Elso kerdesed, hogy vogyetek e a kicsit. Masodik az, ahogy neveli az otthonlako gyerekeit. Masodik nem a Te dolgod, semmit nem tudsz ellene tenni. Ezt is a ket gyerek mondja, ahogy ok latjak.

Hogy vigyetek e a gyereket? Ha akarjatok hogy ismerje a nagyanyjat, akkor igen.

2011. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem kell jópofiznotok, de szerintem túl sok beleszólásotok sincs, hogy ő mit csinál otthon. még a párodnak esetleg...de neked nem. egyébként az is az ő dolga, hogy nem akarja gyakrabban látni. mert ha a akarná akkor ugye elmenne néha hozzátok. bár gondolom a viszonyotok sem olyan, hogy szívesen látogatna meg titeket. egyébként meg nem tudom mennyi a vonatút, de ha ti csak 3-4 havonta tudtok elmenni, akkor gondolom sok. tegyük fel 3 óra. oda-vissza 6 óra utazás egy nap még engem is megterhel, nem oylan jó az. szointe fárasztóbb a gyalogolásnál.
2011. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Az egész leírásodban szidod,hogy milyen rossz ember,rossz anya.Akkor meg miért akarod hogy ő látogasson benneteket?Azért négy gyereket felnevelt,mások 3 gyereknél főállású anyák,úgyhogy nem csodálom hogy négy gyerek mellett nem dolgozott.Hogy ki van számolva a kaja,nekem nem új,én is nagyon sok családot ismerek,akiknél a kis jövedelem mellett ki van számolva a vasárnapi rántott husi adag.
2011. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
isten ment, hogy ezzel jópofizzatok! szemébe kell mondani, hogy a qva anyád, ha nem szeded össze magad, akkor menj a f*nébe, és addig nem akarunk látni. már látom mire megy ki a játék. majd ha a kicsik is kirepültek, nem lesz neki megélhetése, akkor veletek akarja magát eltartatni. láttam már ilyet...
2011. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Utolso,

A kerdezo megy az anyoshoz, nem forditva. Amugy jo nagy bunko vagy.

2011. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, még annyit tennék hozzá a témához, hogy szeretnénk, ha ismerné a nagyit a kicsi, de nem alkoholos állapotúnak ismerje meg és mehetnénk többször is, de emiatt nem tesszük az ivás miatt! 5 gyereket felnevelt? Miért az a felnevelés, hogy karácsonykor, születésnapkor nem köszönteni a gyerekeit? Nem tudja osztálykirándulásra küldeni a gyerekeit? Mert nem dolgozik? Munkahelyhez segítették volna, de nem ment, mert akkor mikor föz? Úristen más mikor föz? Témát lezárva, nekem az anyázós válasz fekszik a legjobban. Csak azért mert Édesanya, vagy nagymama, nem kell szeretni és látogatni..a saját édesanyja a dédimamink elítéli.
2011. aug. 6. 15:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értelemezem,Neked egy gyereked van.Ő ötöt nevelt fel,ebből 4 még mindig Vele.Csodálom hogy egyáltalán levegő vételhez jutott,nem hogy látástól-mikulásig dolgozzon,utána meg még rendezze az 5 gyereket.
2011. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!