Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy a férj megcsalja-e a feleségét?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyanakszik a férjére. Elég fura a kapcsolatuk, mert nem igazán beszélgetnek egymással a kapcsolatról, a gondokról, a szex sem működik, ahogyan én látom a pasi nem szereti a barátnőmet. Milyen praktikákat vethetne be, hogy megbizonyosodjon az igazságról? Én még nem voltam ilyen helyzetben, nincsenek ötleteim. Tudnátok jó ötleteket adni?
2009. ápr. 9. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Miért jó neki, ha tudja, hogy megcsalja? Mazoista?

Ha nem jó a kapcsolatuk, nem boldog, akkor váljon el, ha boldog akkor meg nem tökmindegy?

2009. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szerintem sem a "megcsalás" a főbűn itt, mert az egész úgy szar, ahogy van. Ahol ennyi probléma van, ott már nem szabad együtt maradni a párnak, akár csalják egymást, akár nem.
2009. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem beszélgetnek a gondokról, kapcsolatról? A férfi nem akar beszélni, vagy egyikük sem?

Miből gondolod hogy nem szereti a barátnődet?

Amúgy szerintem érzi egy nő ha megcsalják. Vannak olyan jelek amik egyértelműek. Ez olyan megérzés.

Gyanús lehet ha sokat telefonál, vannak titkai, nem érdeklik egyántalán az otthoni dolgok, kimaradozik, furcsán viselkedik stb.

2009. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb tippet aligha lehet adni,minthogy üljenek le őszintén átbeszélni egymással a kapcsolatukat.Ahol nem működik a kommunikáció ott előbb utóbb bajok vannak.
2009. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

én most le leszek pontozva, de csináltam ilyet...Nem bíztam a páromban.

Létrehoztam egy fals e-mail címet egy fals névvel, és elkezdtem írogatni neki, mintha egy régi ismerős, vagy egy ismerős ismerőse lennék. ilyen dolgokat, hogy:

hát épp nagyon magányos vagyok, meg hallottam te sem vagy valami jóban, esetleg talizhatnánk...

szinte mindent meglehet tudni ilyen esetben, habár ha nincs semmi, és kiderül azt soha nem fogja tudni megbocsátani.

Az enyém is megtudta, én elmondtam neki végülis, nem bírtam magammal, sajnos belebukott...


De akármi is van soha ne felejtsd el: ez egy fikció. Lehet az első jöttmenttel elmenne, de ha soha nincs jelentkező, lehet soha eszébe sem jutna. Biztos, hogy a barátnőd tudni akarja?

Inkább a kapcsolat helyrehozásával kéne kezdeni kísérletezni...

Aztán ha nagyon nem működik együtt, jöhetnek a "végső megoldások"...

2009. ápr. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy lefestetted a helyzetet, úgy tűnik, hogy itt nagyon sok probléma van. Rengeteg kapcsolat a kommunikáció hiánya vagy a rossz szex miatt megy tönkre. Ha ők ezen nem képesek változtatni, akkor a kapcsolatuk nem életképes. A megcsalás ilyen esetben "csak" következmény. Először más dolgokat kellene helyre tenni és akkor a férj valószínűleg nem menne félre.
2009. ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkinek igaza van. A férj nem akar beszélni a problémákról, a barátnőm pedig tűr a gyerek miatt. Tudni azért akarja biztosan, mert azt mondta akkor kirakná a szűrét de így nem, mert végülis elvannak. Csak élnek egymás mellett. Hát szerintem ez nem élet, de hát ebbe én nem tudok beleszólni. Azért gondolom, hogy nem szereti, mert egész egyszerűen fikarcnyit sem törődik vele. Szexelni egyáltalán nem akar, ha a barátnőm havonta egyszer odabújik hozzá, akkor is elküldi olyan dumával, hogy fáradt. Néha mikor mégis beadja a derekát az is csak olyan, hogy na jó legyünk túl rajta! Én már útilaput kötöttem volna a talpára, de nem vagyunk egyformák! Bonyolult egy kapcsolat ez, nem mindennapi az már biztos! De ez a dilis nő még így is ragaszkodik hozzá! Amúgy köszi mindenkinek a választ!
2009. ápr. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!