Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek, hogy 18 éves...

Engednétek, hogy 18 éves lányotokhoz odaköltözzön a barátja mert összeveszett az anyjáékkal?

Figyelt kérdés
Elöre mondom, én olyan anya vagyok aki mindent megbeszél a lányával, fél éve járnak, engedtem neki, most elöször 2 honapja hogy esetleg néha ott aludjon, megbesszéltünk mindent, kiirattauk a gyogyszet is, de az hogy most összeveszett a szüleivel a 20 éves srác???!!! Ez már nem tetszik, ti mit mondanátok, probáltam mondani a lányomnak, béküljön ki a szüleivel a srác beszéljen vele, per pillanat nem jo ötlet , hát én meg még nem vagyok ráhangolva hogy a 18 éves lányommal együtt itthon lakjon, én vagyok rossz anya? Mit csináljak? 40 éves vagyok nem vagyok elmaradott, de azért ez nem jo igy !!!
2009. ápr. 9. 22:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Én azért nem engedném, mert ez már az anyát, vagyis téged is érint. Azt javasolnám, hogy ha lesz saját keresetük, és el tudják tartani magukat, akkor költözzenek össze albérletbe.

Max. átmenetileg, amig ki nem békül a szüleivel, de tartósan biztosan nem engedném én sem.

2009. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hét ha kicsit idösebek lennének én is ezt mondanám, lányom 18 és jövöre érettségezik / késett egy évett, nem bukott, itt azért irom nehogy valaki erre gondoljon / a fiu 20 és még iskolás még van 3 éve hátra egyetemen , nehéz ügy
2009. ápr. 9. 22:26
 3/30 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon engedem meg de 4 napja itt van, !!!!
2009. ápr. 9. 22:26
 4/30 A kérdező kommentje:
Mármint kereset céljábol nehéz mert sulisok!
2009. ápr. 9. 22:27
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tűzz ki egy időpontot, hogy mondjuk még egy hétig oké, de azalatt az idő alatt rendezze a szüleivel a problémáját.
2009. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: szóval most te tartod el a fiút is? Mert ez így nagyon nem jó. A lányod sem várhatja el.
2009. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen itt van 4 napja :(
2009. ápr. 9. 22:31
 8/30 A kérdező kommentje:
Mondtam a lányomnak hogy ez nem tul jo, nekem nem igazán lesz igy jo de ezt nem biztos hogy átadta, hanyadik nap után kérdezzem meg a fiutol mi lesz?? Vagy hogy kezdjem el?? A fiu rendes amugy megbántani nem akarom, de nem szeetném még hogy 18 éves lányommal már összeköltözzön nálunk fél év után!!!!!!!
2009. ápr. 9. 22:34
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így tényleg nem korrekt, hogy Te eteted, a te vized folyatja használ minden a házadban. Sztem is az ultimátum a megoldás, azért kidobni se célszerű, egyezz meg vele. Én 17 vok, anyukám endedi h a 18 éves barátom nálunk aludjon, még szólnom sem kell előtte, sőt mivel húsvétkor csak én leszek itthon még direkt ő mondta neki, h aludjon nálunk, h ne kelljen egyedül lennem itthon. Szóval sztem nincs a dologban semmi rossz amíg nincs belőle élősködés.
2009. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok, sztema srác is érzio vmennyire h ez nem korrekt így ahogy van. De inkább a lányodnak kéne ezt neki megmondani.
2009. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!