Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elköltözött...

Van itt olyan, aki elköltözött otthonról, mert összeveszett a szüleivel? Nem hiányoznak a szülők?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Én, kegyetlenül összevesztem velük, és Svájcig szaladtam, a páromhoz. Ez volt 10 éve. Azóta házas vagyok, és van két gyerekem. Az esküvőmre sem jöttek el, és a gyerekeket sem látták még, maximum akkor, ha megnézik a fényképeket, amiket küldözgetek...

Egyébként így már nem hiányoznak. Lediplomáztam (ez miatt balhéztunk), és tényleg teljes lett az életem

28/N

2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én csak 16 vagyok de tuti lelépnék ha 18 lennék és lenne pénzem, de semmim sincs, így gyakorlatilag be vagyok zárva..
2011. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk ebben a cipőben.

A nagymamámmal élünk együtt, de tegnap /is / összevesztünk.

Már van egy másfél éves gyermekünk, most 10 hetes terhes vagyok.

Inkább elköltözök, mint hogy mindennap veszekedjünk. Az senkinek sem jó.


Vagyis, csak költöznénk. De hova...?

2011. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok. Én is eljöttem otthonról, összevesztünk-fontosabb volt nekik keresztanyám szava, mint az én boldogságom-eljöttem a páromhoz.

De hiányoznak azért, pedig anyám nem is érdeklődik felőlem, csak apum itt-ott tesómat felhívja, hogy nyugodtan haza mehetek, de erről anyám nem is tud talán hogy apum érdeklődik. Ha valami kellett, apum elvitte tesómnak, de úgy, hogy anyum ne tudjon róla.

2011. jan. 22. 12:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát a gyereknek sem jó, az biztos. Albérletbe sem tudtok menni egy darabig?A párod is ott él?
2011. jan. 22. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nekem írtad, akkor:


Igen, a párom is itt él.

Tudod, nagy családot terveztünk /tervezünk/, most 25 illetve 27 évesek vagyunk.

Imádjuk a gyerekeket, és az Ő boldogságuk mindenek előtt.

Sokan mondják, milyen jó, hogy van "öreg" a háznál. A francokat! Egyszer próbálnák ki, milyen, amikor MINDENBE belekötnek, semmi sem jó és úgy élsz együtt a nagyszülőddel, hogy le se sz.rja, mi van veled...


Külföldön gondolkozunk. De semmi ismeretség nincs :(


Amúgy azt nem írtam: hiányozna mindenki. A rokonok, barátok, anyum és a mama is.. De nem szeretném veszélyeztetni a pocaklakót-itt viszont mindennap a cseszegetés megy és nem tudom tovább tűrni :(

2011. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megértelek, külön a legjobb, akárki akármit is mond. Az előtt én is mindig azt mondtam, hogy milyen jó lenne, ha nagyszülők velünk élnének.

Mára csak az egyik tesómmal és feleségével beszélek, a másik tesóm külföldön dolgozik, ezért elkerüljük egymást, viszont az ő feleségével ritkán beszélek, mert mennek a pletykák, és ezt nem szeretem.Rossz,mert rossz, de ami történt az...

És fiatal, 19 éves lány v

2011. jan. 22. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Es mibol akarjatok a nagy csaladot eltartani, ha most sincs arra eleg, hogy onallo lakasban lakjatok? Nem csodalkoznek, ha azon veszekednetek nagymamaval, hogy o is ezt kerdezi, minek most meg egy gyerek mikor az o hatan logtok. Ja, lehet, hogy majd nagyi lakasat oroklitek egy nap.
2011. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó kapcsolatban voltam a szüleimmel. Sajnos, már egyikőjük sem él...de a 10 körmömmel kaparnám ki őket, csak még lennének, bár engem soha nem szidtak, nem bántottak egyetlen szóval se, inkább bántanának, de legalább élnének.

Nagyon hiányoznak még ennyi év után is.

2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

Ejnye, de bölcs vagy, kedves FrozOm! Te aztán megmondtad a frankót!


A gyerekeket és saját magunkat is el tudjuk tartani, de arra nincs pénzünk, hogy megvegyünk egy 4-6 milliós házat. Gondolom, Neked van, ezért is volt ez a fantasztikus elmefuttatás.

Évekre nem akarjuk magunkat elkötelezni a részletek miatt, ezért csakis egyben fizetnénk, ha fizetnénk.


És nem a gyerekek miatt veszekszünk, hanem amiatt, hogy ha nem evett reggelit a gyerek, akkor ne adjon neki édességet. Ilyenen mennek a viták.

Felfoghatatlan? Elhiszem...

2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!