Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy a tesómat...

Miért érzem úgy hogy a tesómat jobban szereti?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre h testvéremet nagymamám jobban szereti mint engem, mert most műtötték két napja a tesóm nekem meg tnap vették ki a mandulámat! Most ez hogy van? miért szereti őt jobban? Már párszor a "fejéhez vágtam" Hogy: "hahó én is az unokád vagyok" ! Nagyon rosszul esik nekem mert most az is eléggé furcsa h az osztályba se foglalkozik senki se velem?ez az én hibám lehet? Akivel jóba voltam az osztályba ők elköltöztek de még mindig tartjuk a kapcsolatot tehát összesen az utcába és más helyeken: 3 barátnőm van... :S (12 éves vagyok lány és 2 idősebb tesóm van és ők is lányok)
2009. ápr. 10. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A kissebbeknek mindig rossz,jól érzed téged kevésbé szeretnek.Szeresd kevésbé őket úgy,hogy érezzék bár ez nem mindig jó taktika.Nálunk összejött.
2009. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké! Az középső tesómat úgy se szeretem mert ő se szeret engem! De viszont mamámat se imádom se nem szeretem hanem úgy attól függ mit mondd mit cxsinál mit tesz... :) Köszi a segítséget!
2009. ápr. 10. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem meg a kisebbeket szeretik jobban.
2009. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a mamám a nővéremet sztárolja... Mert ő a legelső unoka a családban!

Volt olyan h délelött lementem hozzá kérni 200FT-ot strand belépőre,nyavalygott h jaj nincs pénze,meg mit tudomén...még én éreztem szarul magam... tesóm ugyanaz nap lement és kért tőle 3000Ft-t vmi felsőre szó nélkül megkapta... Vicces,nem?

2009. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na nálunk is így van, pénzt nővéreimnek hohóó csak úgy szórja, engem meg magyarul szar le (elnézést a kifejezésért)
2009. ápr. 10. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nalunk is hasonlo a helyzet mint amit az elozo hozzaszolo irt!

A mamam a noveremet szereti a legjobban mert elso unoka(en vagyok a masodik,gondolom fiut vart volna lany helyett azert nem vagyok a favorit)

Mar volt balhe otthon belole mert a tesoimmal annyira kiakadtunk h a szuleim beszeltek vele.Akkor volt is balhe meg mosoly szunet,de azota is ugyanugy megy a dolog,nem valtozott semmi.

Sot azert is mindig kaptam a fejmosast mert en csinos vagyok es mindig voltak fiu barataim,udvarloim a noverem viszont molett es nem igazan ad magara.Mama szerint en szedtem el a noverem elol a fiukat!

Most a nyaron mentem ferjhez,most vagyok 28 hetes terhes,ugy latom orul neki h dedmama lesz de nem sokszor erdeklodik irantam.Komolyan mondom a ferjemet jobban szereti mint engem.

Szoval nyugi,nalunk sem jobb a helyzet!

Tudod nekem csak az faj h en minden heten 2-szer is felhivtam oket(most kulfoldon elunk) stb..a noveremnek ez nem szokasa.

Kitartas!Megszokni nem lehet legfeljebb valamilyen szinten toleralni.Ha a szuleiddel amugy jo a kapcsolatod akkor nem is fogod annyira erezni.Nekem is ez a szerencsem.

2009. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk öcsém a favorit, és én, mint nagyanyám legelső unokája, soha nem voltam elég jó, mindig csak kritizál. Párszor megmondtam neki a véleményem, és egyszer leírtam levélben is, hogy ő csak biológiai nagymama. Annyira megsértődött, hogy hónapokig nem beszélt velem, aztán mióta újra beszél, azóta már nem piszkál annyit, és távolról legalább valamennyire normális, egy légtérben viszont továbbra se tudunk hosszú távon meglenni. Ő ilyen, nem fog már változni, én már annak is örülök, hogy legalább távolról nem piszkál.
2009. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is akartam írni de rájöttem h a mamám ugye már 85 éves ezért nem mertem ilyet írni így is nagyon beteg, már sajna halálán van! De ha engem nem szeret senki én se fogok szeretni senkit csak azt akitől visszakapom azt a szeretetet legalább amit én adok!
2009. ápr. 10. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Óó. nálunk ugyanez a helyzet. Az tesómat azért bírják jobban, mert farka van, nekem meg nem.


Nem bánom, nekem csak jobb lesz : )

2009. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. ápr. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!