Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tesómat jobban szereti anyum?...

Tesómat jobban szereti anyum? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Anyum sajnos sokat iszik. És ha iszik, akkor rettenetesen szégyenlem. Tesómnak olyankor többször is mondja, hogy "szeretlek". Engem meg sokszor le r*bancozott, esetleg lek*rvázott. Félre ne essék, nem volt eddig egyszer se pasim, visszahúzódó vagyok, bulizni se járok el.

Egyébként nagyon idegesítő anyum akkor, mikor iszik. Teljesen úgy viselkedik, mint egy tini. pedig szerintem egy 40 éves anyukának nem kéne.

Most biztos, hogy majd leszóltok, hogy "tiszteljem már az anyumat". Hát végül is igazatok van.

15/L


2010. aug. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne tiszteld,nem kötelező egy alkohlista nő bármi lehet csak épp tiszteletre méltó nem.Sajnállak,sajnos egyre több az alkoholista szűlő.
2010. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából az akohol is csak pótcselekvés,általában depresziós labilis,boldogtalan emberek ideiglenes mencsvára.
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószíű, kisebb tesóról van szó, és első gyerek vagy. Tőled eleve több önállóságot várnak ezesetben. A leírásod alapján úgy tűnik, elszomorít téged anyukád viselkedése, szóval szereted őt. Nem mellesleg én lehordanám anyukád, milyen példát mutat a gyerekeinek. Nem ismerem az okokat, de valószínű, hogy egy nagy adag önsajnálat áll az ivás hátterében.

Neked pedig 15 évesen még nem kell bulizni járnod, lesz rá időd bőven pár év múlva. Próbálj meg beszélni anyukáddal, mikor épp józan, és mondd el neki, amit fent leírtál. Esetleg a tesóddal, vagy ismerősökkel, rokonokkal összefoghattok, hogy megértessétek anyukáddal, segítségre van szüksége.

2010. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kb. 2 éve váltak el apummal, de apukám az még rosszabb. Meg csomó adósságunk volt, volt egy szép házunk, azt eladtuk, mikor anyukámék váltak és abból fizettük ki az adósságokat. Anyukám nagyon sajnálja azt a házat. Mostanában pedig legtöbbször azt mondja el 1001x, hogy amikor apukám volt 40 éves, akkor neki volt meglepetés buli, most meg ugye ő lesz holnap 40 és neki nem lesz meglepi bulija.

Tesóm a nagyobb, ő május végén töltötte el a 18-at.

Ha tesómmal megmondjuk neki, hogy ez szánalmas, akkor meg besértődik. :S

De már volt olyan is, hogy annyira berúgott, hogy amikor még lépcsőházban laktunk, akkor nem bírt feljönni a lépcsőn.. :S

Egyébként nem is akarok bulizni járni, nem szeretem ezeket a hangos partikat. Egyszer voltam buliban, az is akkor volt, mikor tesóm szülinapi bulija volt. Én ott berúgtam (pedig mennyire mondogattam, hogy én soha nem iszom alkoholt...) és visszagondolva undorodom magamtól. :/

2010. aug. 6. 21:12
 5/10 anonim válasza:
Te egy nagyon fain kiscsaj vagy :) Sajnálom,hogy ilyen az anyud:/ Iylen lányt keresek mint te :) Egyébként milyen gyakran iszik anyud ? Mert ha mindennapi akkor nagy a baj :/ De ha ritkábban,de akkor is sokat akkor viszont le kéne ülni beszélgetni ha nem is ti beszélnétek vele,akkor kérjetek meg vmi közeli hozzátartozót ő biztos segít.Egyébként ha nekem ilyen anyum lenne akk hol érdekelne már ,hogy szeret-e vagy nem????:@
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
am 16/F
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

manapság tényleg nagyon sok hasonló esettel találkozik az ember, mint a tied. SAJNOS!

én a helyedben csak magammal foglalkoznék. tanulj és tervezd a jövődet, mert egyáltalán nem tűnsz butusnak és szerintem biztos nagyon szép és jó dolgok állnak még előtted! csak az lebegjen a szemed előtt, hogy te ne légy soha olyan, mint a szüleid.

sok sikert és kitartást. :)

2010. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bizony.

KITARTÁS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TISZTA LESZ AZ ORSZÁG :@

Am nem vok rasszista egy cseppetsem :D

2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát naponta megiszik egy dobozos sört. Akkor iszik sokat, ha tesóm haverjai itt vannak nálunk. Mert ugye akkor általában ő is beszáll a buliba. Ha mamánknak szólnánk, akkor ő nagyon kiakadna és még minket is halálra piszkálna. Több családtag, akit aggasztana, nincs.

16/F Ha akarsz, akkor írhatsz nyugodtan. :)

bacy: Köszönöm szépen, de még nagyon nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, ha felnövök. :( :)

Utolsó: Szerintem anyukám ágáról nincsen bennünk sok c*gány vér. :) Oké, tudom, hogy a rasszistákat nem csak rájuk értik, de.. na mindegy. :) Nem vagyok jó abban, hogy kifejezzem magam. =)

2010. aug. 8. 20:12
 10/10 anonim válasza:

Anyukádnak komoly lelki baja lehet amit leírtál az oka is lehet a viselkedésének.Régen is ilyen volt vagy csak egy ideje csinálja.

Ha egy nő inni kezd ott baj van.Van biztos felétek is családsegítő szolgálat próbálj segítséget kérni.

Mondd el neki , hogy neked ez rossz érzés smit veled csinál, meg hogy te is vágyszarra hogy szeretetet kapj.

2010. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!