Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves születésnapra kislányna...

1 éves születésnapra kislánynak milyen ajándékot tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Saját lányomnak és egy rokon kislánynak.

3000,- és 10000,- között.

Előre is nagyon köszönöm az ajándékötleteket!


2011. jan. 1. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Játéksátor. Már vannak olyan játéksátrak, amik pillanat alatt felállíthatók, nem olyanok, mint a régiek, és egy játéksátor jó 5-6 éves korig, vagy tovább. Imádják a gyerekek a bunkit. Van olyan, amihez labdát adnak, van olyan, ami alagutas. És van olyan is, ami készségfejlesztős, de inkább síma játszósátrat ajánlok.
2011. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a játszósátor jó ötlet,fiam most kapott Karácsonyra,és nagyon szereti.bár ő már 15,5 hónapos.lehet még babytaxit vagy motort is,azt a lányok is szeretik.
2011. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én a lányomnak egy drágább dolgot néztem ki 1 éves szülinapjára. Ha esetleg összefogtok ez is megoldható.

Fisher price ugráló zebrát. Most rugos hintánk van, imád benne ugrálni, mire ezt kinővi jöhet a zebra.

Újonnan 16.000-20.000 ig lehet venni.

Használtan már 10 ért is. Nagyon jó.

Egyébként jó öltet még a sátor is, azt is akarok majd. A babytaxi is. Kapott karácsonyra a lányom egy műanyag kutyát. Olyan mint a motorok amiken "száguldoznak" a kicist nagyobbak, lábbal hajtós. Ez direkt kisebbeknek van, mert nem kanyarodik, csak előrefelé megy. Nem tekerhetik magukalá a kormányt, nem borulnak le olyan könnyen. A lányomnak nem ér még le a lába, úgyhogy még várunk a használatával. Most 10 hós

2011. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom az 1. szülinapjára ezeket fogja kapni nemsokára: Fp-os tanuló szék Playscool-os porszívó, rajztábla, bébi taxi, fakockák, duplo (a másfél évesnek valót már nyugodtan lehet nekik venni), biztos kap kalapálós fa játékot.
2011. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom a múlt héten volt 1 éves és vettem neki egy gyerek bevásárlókocsit, ami tele volt mindenféle gyerek konyhai dolgokkal, műanyag edényekkel, evőeszközökkel, tányérokkal 3800 ft-ért.Ettől függetlenül, a nagymama (a földszinten lakik) konyhaszekrénye, a benne rejlő csodákkal a favorit:-)
2011. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Bébitaxija és kalapálós fajátéka van már, ez a bevásárló kocsis is jó ötlet, de nem akarja megenni?
2011. jan. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!