Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket, hogyan...

Adnátok tippeket, hogyan fogadjam el és szeressem meg magam?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem a legjobb kategória,elnézést.

Már évek óta küzdök az önbizalomhiánnyal.Mostanra már kicsit jobb a helyzet,de még most is sokszor úgy érzem,hogy én kevesebbet érek mint mások,magamra tök máshogy tekintek,mint másokra.Szeretném magam elfogadni(pl.az arcomat nem találom a legszebbnek,de ezen nem tudok változtatni),illetve szeretném magam szeretni,úgy ahogy vagyok,és szeretnék másként tekinteni magamra.

Tudnátok vmit tanácsolni?

17/L


2011. aug. 7. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló: A 12%-oddal elmész a fenébe!

Kedves kérdező: Nekem is voltak hasonló probémáim a te korodban. Állandóan csúfoltak ráadásul a lányok a suliban, mert nem volt pénzünk a legdivatosabb ruhákat megvenni. Azonban elgondolkoztam, hogy attól, hogy ők márkás ruhában járnak, többek nálam? Hát k___vára nem. Szerintem te is nézz mélyen magadba és gondolkozz el a kérdéseden. Miért érnél kevesebbet, mint bárki más. Egy kis önvizsgálat sem segít. Pl. ha van egy jó barátnőd, beszélgessetek erről, próbáld meg felidézni a jó tulajdonságaidat, illetve amire büszke vagy. Mert mindenkinek van valamije, amire büszke lehet. A külsőddel kapcsolatban pedig nekem az segített, hogy elgondolkodtam, hogy mit nem szeretek magamon és mit igen. ha valamit nem, akkor miért nem? Nekem ez segített. Ha szeretnéd, írj emailt, szivesen segítek, ha kell.

2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,megfogadom a tanácsokat!:)

Köszönöm mégegyszer!:))

2011. aug. 7. 21:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző: Egy kis önvizsgálat IS segít.
2011. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sörensen ***** válasza:
Szerintem meg pontosan így lesznek az agyonfestett, gusztustalanul küllemű műlányok, ahogy az utóbbi válaszadó mondja. Nem tetszenek maguknak, ezért rohangálnak a kozmetikushoz és hasonlítani akarnak egy celebre. Személyiséget, egyediséget nem lehet celebektől kölcsönvenni! Persze, ha neked ez jó, hát csináld. De a férfiak számára is SOKKAL vonzóbb egy olyan nő, aki elfogadta önmagát, ezért mer természetesen kinézni, nem kozmetikázza agyon magát, és pláne nem majmolja a "hírességeket". Hidd el, a lényeg belül van, ne kívül!
2011. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sörensen ***** válasza:
19:18-ra gondoltam.
2011. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!