Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el és szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el és szeressem meg magam?

Figyelt kérdés

Tudom magamról,hogy nem vagyok egy bányarém,de azt is hogy bombanő se vagyok,inkább az átlagba sorolom magam.Ennek ellenére nagyon nagyfokú önbizalom hiányom van.Sokkal kevesebbnek érzem magam másoknál,úgy érzem,hogy nekem nincsenek jó ötleteim,nem érek annyit mint mások.Utálom ha fényképeznek,mert rólam 1 normális fényképet se lehet csinálni.Nem szeretem az alakom,mert túl kövérnek látom magam,az arcom se tetszik,és még sorolhatnám.Mégis szinte mindennap megkapom,hogy milyen szép vagyok,barátoktól,idegenektől is,hogy nagyon jó az alakom,a férfiak megbámulnak,leszólítanak,füttyögnek,volt hogy 1 nap többször is megdudáltak,pedig mindig farmert és pólót viselek,nincs kint a mellem,szoknya 1 évben jó ha egyszer van rajtam.AKKOR MIÉRT!????Én miért nem látom azt amit mások????Miért gondolom magam alacsonyabb rendűnek másoknál???Mások szerint kedves,aranyos vagyok,segítőkész,mindenkit meghallgatok....jó ez tényleg igaz,de ez nem segít rajtam:(

18/L


2011. jún. 26. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Emiatt nincs párkapcsolatom se már évek óta,és nem merek ismerkedni sem.
2011. jún. 26. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:

egyszerű: nem vagy harcművész, altta vagy másoknak, nincs kiállásod.. ha így kérdezed, akkor ezért vagy alacsonyabb rendű. más elméletek szerint egyszerűen annak születtél.


bár szintén az én véleményem szerint csak ne érzelgős legyél, hanem laza. esetleg tanulja harcművészetet, hogy erős legyél és legyen önbizalmad. ez nyilván megoldás.

2011. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ezzel nem lehet mit tenni, azért az ismerőseidnek csak kellene hinni.. meg próbálj meg más szemmel nézni magadra, úgy mintha hűű én ez vagyok, és most megváltom a világot, érezd jól magad a bőrödben:)
2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ú, én órákig csókolóznék veled egy parkban.
2011. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy nem fedezted még fel magadban az értékeket. Elszomorító, hogy aranyos ártatlan lányok ilyen mély, depresszió szerű önbizalomhiányos életet élnek. Szerintem már-már fóbiás vagy, és ez nem jó. Jó lenne, ha szemléletet tudnál váltani! :-)


Ha írsz privit, akkor nagyon szívesen segítek Neked. Legalábbis megpróbálhatjuk, de ehhez neked is kűzdened kell önmagaddal egy picit. Nyugi, nem akarlak lefektetni, egészen másról lenne szó.

2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Kedves utolsó válaszoló,és mégis miről lenne szó?Leírnád nekem nagy vonalakban?:)

2011. jún. 26. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy furcsa, de hatásos módszerről, amit MSN-en le lehet bonyolítani. Eddig sajna nem nagyon mentek bele a dologba, de már sikerült kipróbálni, és működött. A lényegét nem írnám le, mert akkor tuti nem hinnéd el, hogy jó a módszer.
2011. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!