Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy szeressem,...

Most akkor hogy szeressem, hogy ne fojtsam meg?

Figyelt kérdés
Sok évi házasság két embert igazán jól össze tud kovácsolni. Nem kell mondani semmit szinte látja, hallja egyik a másik gondolatát is. Mi azt szoktuk mondani a párommal: egy húron pöndülünk. Ezért is lehetett észre venni, hogy egy jó ideje valami nagyon nincs rendben köztünk. Sokáig tartott, mire végre ki merte mondani, hogy megfojtom a szeretetemmel, ez már neki nagyon sok. Elfogadom, mert el kell fogadjam az érzését. De mondjátok már meg mi teendő. Ne mutassam ki az érzelmeimet, ne főzzem a kedvenc kajáját, ne mondjam neki:szeretlek. Vagy van valami jó praktika?
2011. okt. 22. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd ANNYIT, hogy szeretlek, ne lógj rajta. Ha hirtelen felhagysz minden kellemes dologgal, az sem jó.
2011. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg magadért élni, és ne érte.

Én akkor szoktam így érezni magam, ha azt látom, hogy a partnerem mindenben rám gondol, én vagyok az első gondolata. Engem ez zavarni szokott.

Szóval nagyon egyszerű...légy egy kicsit "önző" :). Menj el bulini a barátnőkkel, csak a szórakozás kedvéért (na nem kell semmi durvára gondolni, lehet az mozi+kávé is...), vásárolgatni, kirándulni, akármi. Főzd azt, amit te szeretsz, ne kérd ki mindenről a véleményét. Cselekedj más dolgokban is úgy, ahogy te jónak látod, nem kell a belegyezése, sőt akkor is tégy úgy, ha szerinted nem helyeselné. Foglalkozz többet a hobbijaiddal.

Hidd el, ha hanyagolod kicsit, magaddal foglalkozol, rögtön hiányozni fogsz neki kissé. Na azért nem kell túlzásba vinni.

2011. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy mit talál soknak? Ha állandóan ölelgeted,ha nem hagyod,hogy egyedül legyen,ha fáradt vagy rosszkedvű,az is terhes lehet hosszútávon. De ezt vele kell megbeszélned.
2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugy làtszik a sok évi hàzassàgban a férjek kezdik követni a fiatalok divatjàt.

A férjem is volt ilyen passzban. Nekem sem kellett több.

Nem hangoztattam, hogy szeretem (az igaz amùgy is ritkàn mondtam)õ viszont szinte naponta mondogatta. Volt ùgy, hogy ha olyan kedvében volt, kritizàlta az ebédet, (unalmàban)akkor napokig nem fõztem, csakis az én kedvencemet. Mondtam neki, hogy ez nem neki való, keressen màs kajàt, vagy fõzzön magànak, de nagyon szivesen megette, persze mert éhes volt. Nem öleltem àt (pedig nagyon hiànyzott), de neki sem engedtem, eltoltam magamtól.


Egy hete kiborùlt a bili, mert kitört belõle a szerethiàny. Kérdeztem tõle, na melyik a jobb?Elünk egymàs mellett, mint akiknek semmi közük egymàshoz, vagy mégis csak jobb az érintés, a szeretet kimutatàsa.

2011. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy ezt az embereknek el kell fojtania,apám azért hagyta el anyámat mert ő meg nem mutatott soha semmit feléje...kérdem én melyik jobb akkor??A párodnak ajánlanám anyámat és akkor egyből vissza térne hozzád!:)

Az bizony nagyon rossz tud lenni amikor az embert leállítják hogy ne mutassa ki ennyire...megértelek de sajnos mást nem tudsz tenni ebben az esetben mint tényleg elfojtani vagy vissza venni kicsit és szerintem utána majd rájön hogy nem is olyan rossz hogy te annyira kimutatod...

2011. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy jó hülye hogy így reagál rá,más örülne ha ilyen felesége lenne...
2011. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
több kapcsolatom is azért ment tönkre, mert túlságosan szerettem a másikat, és ez terhes volt a páromnak. Megfogadtam, hogy soha többet nem mutatom ki intenzíven a szeretetemet. Most épp azért válok, mert túlságosan elnyomtam magamban ezt az érzést és kimutatni sem tudtam. Mondogattam a páromnak, hogy szeretem, de nem volt a szó mögött az érzés.
2011. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló cipőben. Nekem akkoriban a fényes esküvő csokrokkal, habos ruhával és nagy zenekarral volt az álom, és, hogy Ő az oltárnál álljon. Neki meg valami olyasmi, hogy eljusson egy kedvenc rockbadája koncertjéra, vagy, hogy letöltsön egy szuper filmet és kivigye a játékot a magasabb szintre, vagy tinicsajokkal levelezzen plussz egoért.

Nem is kell mondanom vége lett, de most van egy Párom, akivel mindennél jobban szeretjük egymást, és mér nem is kell habos ruha, meg zenekar. Csak egy gyors aláírás és a végtelen Vele. :)

Engem is sokszor hozott rossz helyzetbe a szívem, de tudtam, hogy lesz valaki, akire ráboríthatom a nagy szerelmemet és ő meg nem fuldokol benne, hanem lubickol...

Régen ez a lány voltam én:

http://www.youtube.com/watch?v=qwiyRvb-G50&feature=related

Nézd meg a klippet, és sok sikert, eljön majd Ő is!

23N

2011. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

09.14.


Kimondhatatlanul fájt látni magamat a klipben, én is az a "lány" vagyok. Annyira igaz! De azt hiszem értem miről van szó.

Köszönöm

2011. okt. 23. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe! (9.14 vagyok)Nehéz annak, aki nagyon szeret, de sosem Ő a hibás fél! A szeretet nem lehet hiba! Az élet még tartogat pár kört számodra, szerintem. Próbálj a saját céljaidnak élni, ha nincsenek valamiért, akkor találj magadnak!

Kitartás, és ne add fel!

2011. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!