Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap szakítottunk a vőlegény...

Tegnap szakítottunk a vőlegényemmel, mert megcsalt. Nem találom a helyem, aludni sem tudok. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Az én kérdésem volt szombaton, hogy baj-e, ha egy baráti összejövetel fontosabb neki. Nem bulizni volt, illetve volt de fél óra után lelépett, azzal az indokkal, hogy engem fog ápolgatni. Elment valami ismerőséhez, borozgattak. Megcsalt, aztán mintha semmi se történt volna, jött, hogy mennyire szeret stb. Tegnap bukott le, a haverjai által. Felhívott az egyik haverja (akivel szombaton volt), hogy jobban vagyok-e már. Beszélgettünk, és megjegyezte, hogy milyen rendes a vőlegényem, mert szombaton csak 1 sört ivott, utána jött hozzám, hogy ápoljon. Persze nem tudtam semmiről, de gyanús volt. Aztán bevallotta, hogy megcsalt. Szakítottunk, majd jöttek a bocsánatkérő sms-ek. :S Szeretem, de nem akarom látni.
2009. nov. 11. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a fenébe ezt a pasast. Ez nem olyan megcsalás volt, hogy jaj sokat ittam, becsúszott hanem megtervezte. Ennél gusztustalanabb nincsen. Ha most megbocsátasz neki, akkor 100%, hogy újra meg fogja tenni.
2009. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi. az élet megy tovább. Te meg legközelebb nézd meg jobban a leendő párod.
2009. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát ki ne békülj vele. Gondolj csak a rossz tulajdonságaira, pl: többet jelentettek neki a haverok,stb.

Jobbat érdemelsz Te nála!

2009. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyilvánvaló, hogy ne fogadd vissza.

De hogy hogyan tovább? Könnyen pampognék most, hogy majd lesz jobb meg blabla, de ha én kerülnék ilyen helyzetbe, fogalmam se lenne, mit tegyek. Minden szétesne az életemben, mindaz amiért az eddigi kapcsolatunkban dolgoztam, semmissé lenne. Több év. Nem hiszem, hogy meg tudnék onnantól bízni bárkiben is, valószínűleg nem is lenne többé normális kapcsolatom.

Most tényleg írhatnám, hogy ez meg az lesz, de ha őszintén magamba nézek, akkor én nem tudnám kiheverni a dolgot.

2009. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Én csak jót akarok neked.

Már az előző kérdésenél is nagyon sajnáltalak, hogy ilyen szívtelen a barátod. De ez már mindennek a teteje..........

Ne foglalkozz vele, ha teheted cserélj telefonszámot is

Egy ilyen gerinctelen ember nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.

És az, akivel megcsalt ismerős volt, vagy egy idegen?

Mit mondott, miért tette?

Aki ekkora szemétségre képes egyszer, az máskor is megteszi. Már a sörözés is szemét dolog volt az adott szituációban.


Fel a fejjel, TE jobbat érdemelsz.

Ne foglalkozz vele, majd jön valaki, aki igazán szeret.

2009. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most gondold végig!


1. Beteg vagy , de nem jön ápolni

2. az hagyján, de még bulizni is lelép

3. az még mindig hagyján, de meg is csal?!

Nah, ezek után ha azt írod hogy érdemes még szeretni, leesek a székről:)(

2009. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd vissza.Ha akkor nem volt lelkifurdalása, hogy olyat tesz amit nem kellene, akkor most is csak a szája nagy.Én egyszer megbocsájtottam egy fiúnak, akit nagyon szerettem,de megcsalt.Megcsalás után még évekig együtt voltunk,de szenvedés volt,mert nem tudtam benne újra megbízni, akkor is gyanakodtam, amikor semmi okom nem volt rá.Utána nem csalt meg többé,de a bizalmamat nem tudta visszaszerezni.Igaz ő eléggé elhanyagolt és szép lassan kiszerettem belőle,mert már nem az az ember volt akibe beleszerettem.Az a legjobb, ha a legrosszabb tulajdonságaira gondolsz és most kivételesen az eszedre hallgass,ne a szívedre,mert az most nem reális.Takarísd kia házad, dobj ki minden olyan dolgot ami rá emlékeztet, menj el egy szépségszalonba, járj el bulizni, ismerkedj, valakivel beszéld kia gondjaidat.Menje el egy jósnőhöz, aki meg mondja mit lát a jövődben.Hidd el ha megismerkedsz valakivel, aki normális, máris el fogod felejteni a vőlegényedet.
2009. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se fogadd vissza!!! Egyes pasik ilyen helyzetbe nagyon szép és nyájas bocsánatkéréseket tudnak produkálni, mert elveszni látják azt a biztonságot, amibe eddig részük volt. Ne engedd meg neki, hogy ez mégegyszer előforduljon! Ha már a vőlegényed volt, akkor nem csak egy egyszerű párkapcsolatról volt szó, hanem VELED TERVEZTE LEÉLNI AZ ÉLETÉT! Ha ezt képes volt feldobni, akkor nem érdemli meg a visszafogadást!
2009. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom, én mindig azt mondtam hogy mindenki téved, és azért vagyunk emberek hogy megbocsássunk. Te ismered a vőlegényedet, te elkellene tudjad dönteni, hogy hiszel neki vagy sem. mivel tudod a nők azok tudnak nagyon "rosszak" is lenni. mármint könnyen tudnak csábitani, hóditani..és sajnos vannak olyan helyzetek amik megtörténnek, de amiket meg se gondolnak..és persze amiket megbánnak. Éppen ezért mondom, hogy ha már a vőlegényed akkor kellene annyira ismerjed, hogy az érzéseit meg tudd különböztetni. Ha pedig nem tudod eldönteni hogy tényleg megbántae hogy megcsalt akkor hagyd a francba szerintem is
2009. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Ti nem tartoztok össze, neked nem ő az igazi és neki se te vagy az. Ha az lenne, nem csal meg, ha igazi lenne, csak erőszak tántoríthatná el tőled.

Nem kell rá haragudni, magadra se, fogadd el a helyzetet, inkább most, mint sok év házasság és gyerekek után.

2009. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!