Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a lányotokat...

Elengednétek a lányotokat bulikba? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A város legjobb középiskolájába járok,habár közepes tanuló vagyok. Anyukám ismeri az összes barátomat,tudja,hogy milyen körökben mozgok. Nincs velük baja,szereti őket,tudja,hogy rendesek,nem utcakölykök,stb.. Mindent megosztok vele,ugyanis lányaként úgy érzem,hogy egy anyának tudnia kell a gyerekéről mindent(még ha nem is mindent,de jópár dolgot igen) Mégse enged bulizni. Szerinte kicsi vagyok még ehhez. Ha enged,akkor csak úgy,ha apukám is jön velünk,mivel ő kidobó a városi szórakozóhelyeken,és ha lenne valami bajom,akkor ő tudna azonnal intézkedni. Viszont apukámtól külön lakunk,és kihasználásnak érezném,ha csak ezért felhívnám,hogy megyek és márpedig abban a discoban legyen,ahova én megyek. Nem olyan szórakozóhely,ahova menni szeretnék,ahol minden héten balhé van. Járnak ide bulizni felnőttek is,és tőlem fiatalabbak is. Engedett már egy párszor bulizni a nyáron is és máskor is,de sose túl sokáig.. Mindig azzal érvel,hogy kicsi vagyok még ehhez. Nem cigizek,soha életemben még csak közel se kerültem a droghoz,ha iszok,akkor is csak mértékkel és tudom hol a határ,még sosem voltam részeg! Nagyon jó körben mozgok,megbízható barátaim vannak,tudok magamra vigyázni. Hogy kéne mégis rávennem,hogy engedjen bulizni? 16/L
2011. aug. 9. 03:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csupán félt téged, és ez ebben a világban teljesen értheto. Amúgy ez a 11órás "takarodó" egész jó, és bár úgy érzed, hogy kevés, késobb, amikor visszagondolsz rá, rájossz, hogy elég volt ez. Beszélgess el vele errol, hogy szeretnél tovább maradni, esetleg hozz fel észérveket amellett, hogy miért kéne elengednie.
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!