Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy makacs...

Mit lehet kezdeni egy makacs emberrel?

Figyelt kérdés
A párom sajnos az a tipus aki ha valamihez nincs kedve akkor nagyon nehéz vagy egyáltalán nem lehet rávenni. Rz leginkább abban mutatkozik, ha reggel fel kell kelnie és el kellene intéznie valamit és épp úgy van kedve akkor nem kel fel. Én ezt nagyon nehezen tudom kezelni,mert tudom h. az élet nem így működik.Ha én is mindigotthon maradnék mert nincs kedvem felkelni akkor már rég éhen haltam volna. Nem lehet vele beszélni mert megsértődik és nem akarja megérteni mert ő úgy mond "ilyen ember"
2011. aug. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy otthagyod, vagy elfogadod, h ő ilyen és kész.
2011. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szabanasz válasza:
57%
Amikor az ágyban fekszik szépen odabújsz hozzá és a fülébe suttogod :mutatok valamit drágám és amikor odafordul jól pofáncered bikacsökkel és ordítaszz hogy kelj ki az ágybol tecsillámfaszlámapóni mert ha nem akkor ribancommá teszlek.
2011. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem makacsság, hanem lustaság. (Szerintem.)

Azt lehet kezdeni vele, hogy nem csinálod meg helyette.

Ha ez túl sok hátránnyal jár rád, a közös életetekre nézve, akkor pedig elgondolkodhatsz azon is, meddig éri meg ez neked, mit kapsz cserébe? (Mert az is lehet, hogy van ilyen, és összességében megéri neked, csak azt most nem írtad le ide...)

2011. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én elöbb megyek el otthonról, mint ahogyan neki kellene, szóval nem tudok odabújni hozzá,mert mire neki fel kellene kellnie én már rég dolgozok.

Igazából nem megszokni nehéz hanem elfogadni,mert én is lusta vagyok az tény, de tudom ha iylen lennék akkor már rég a híd alatt feküdnék.Az a baj, hogy nem fogja fel,mert úgy van vele ha baj van úgy is megoldja,csak amíg nincs baj addig nem csinál semmit h. elkerülje a bajt.

Csak az bosszant, hogy tudom ha szakítanánk akkor kénytelen lenne megtenni azt amit egyébként kellene,de miért nem lehet akkor amikor még együtt van az ember.

Pl. a volt barátom amikor nálam lakott 2 évig nem melózott,nem fizetett lakbért stb.De amikor szakítottam vele akkor egyből talált lakást és melót.És ez iszonyatosan bosszant, bár mi nem csak ezért szakítottunk, ott más problémák is voltak amik itt nincsenek....

2011. aug. 9. 11:41
 5/5 A kérdező kommentje:

11:39-nek.

Az a baj, hogy tusdom h. szeret és amúgy ha ez nem lenne akkor simán el tudnám képzelni vele az életet,de ez megnehezíti a döntést,mert igazából nehéz lemondani arról amire vágytam és nagyjából meg is kaptam.Mert ő elfogad,szeret és kedves velem,tervezget meg ilyenek és nem is minden nap ilyen "lusta",de sokszor eljátsza azokat a dolgokat amik megnehezítik a saját és néha az én életemet is.Tudom lehet kapcsolatfüggő is vagyok, de jó érzés hosszú idő után olyat találni aki igazán szeret és ezt ki is mutatja és akit én is tudok szeretni.

2011. aug. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!