Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen emberrel...

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni, mint anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám: Anyukám sajna egyre elviselhetetlenebb,mindig a pénzen agyal meg különféle dolgokon lovagol akár több hétig is,a bolhából elefántot csinál,és ezzel már más agyára is megy,vagyis a miénkre,mindenbe beleköt,vagy leszól minket,de a saját hibáit és más igazát sosem látja,már barátnőmnek is elege van belőle.
2011. okt. 17. 13:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Nos nekem ebből az jön le, hogy anyagilag gondjaitok vannak és ezért agyal rajta mindig. És pl. lehet azért baxogat, mert égve hagyod a fürdőben a villanyt, vagy pocsékolsz valami mást.


Ha nem így van, akkor fogalmam sincs ... ebből mást én nem tudok 'kihozni'.

Így "tanácsot" se lehet adni, hogy mit kezdj 'ilyen' emberrel.

Bár, az is lehet, hogy egyszerűen csak beléd akarja nevelni, hogyan bánj a pénzzel és ilyesmi..

2011. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 bánomisén ***** válasza:

Az én anyukám akkor volt ilyen, amikor klímaxolt. Nem tudom, a tiéd hány éves, de nem lehetséges, hogy ő is ezt a periódusát éli?


Ilyenkor mi inkább kikerültük, nem válaszoltunk vissza neki, békén hagytuk, tudtuk, hogy ez nehéz időszak a számára. Aztán elmúlt és minden rendeződött.

2011. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Nincs anyagi problémánk,még csak tartozás sem,csak mindenen agyal meg lovagol és nem konkrétan csak a pénzen
2011. okt. 17. 13:21
 4/53 anonim válasza:
21%
apukád tunkolgatja rendszeresen? mert ha nem, lehet az a baja
2011. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Lehet tul sok ideje van agyalni. Talan nem eleg elfoglalt? Vagy valami lelki banata van es igy jon ki neki.
2011. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

bánomisén


anyukám már 65 éves,a klimax már meg volt szerintem

2011. okt. 17. 14:15
 7/53 A kérdező kommentje:

"Lehet tul sok ideje van agyalni. Talan nem eleg elfoglalt? Vagy valami lelki banata van es igy jon ki neki."


Az meg eshet,bár mikor még dolgozott néha akkor is az ember agyára ment de igaz ritkábban

2011. okt. 17. 14:19
 8/53 bánomisén ***** válasza:

Ennyi idősen valószínű, hogy már túl van rajta.


Valami rendszeres elfoglaltságot kellene neki találni, ami leköti az idejét és a figyelmét. Olyat, persze, ami nem kerül pénzbe - nehogy ebbe is belekössön -, esetleg olyat, ahol társaságban lehet. Az elterelné a figyelmét a morgásról.

2011. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

Apukám is rendkívül pénzközpontú, holott sosem voltak anyagi nehézségeink, azt hiszem, ez egy "embertípus" aki folyton a pénzen agyal, nem tudsz vele mit csinálni.


Az meg, hogy kezd zsémbes lenni, hát, egyszerűen öregszik, mint mindenki más, így kell elfogadnotok :)

2011. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

bánomisén


Én is agyaltam hogy valami társasági dolgot kitalálni neki vagy valami elfoglaltságot,de mondtam neki miért nem megy pl a nyugdíjas klubb bulijaira,de csak azt mondta azok idióták,vagyis valószínűleg már nagyon magába fordúlt,és ez nem jó

2011. okt. 17. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!