Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A párotok mennyi...

Feleségek! A párotok mennyi pénzt hord el otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolok itt arra,hogyha megy munkába mennyi pénz visz el magával. A kaját,cigit otthonról hordja vagy veszi azt is?


Én nagyon fel vagyok háborodva,hogy a párom a kaját itthonról viszi,mert azért így olcsóbb,a cigit megvesszük kartonra számra,tehát azt is hordja,pluszba mindennap 1000 Ft kell neki,amit el is költ,mert másnap kéri ugyanúgy. Aztán itthon mindig engem kér számon,hogy hol a pénz. A hét napból hatot dolgozik,ez egy héten 6000 ft-amit csak neki költőpénznek adok,és hol van még emellett a kislányom és esetleg én. Nem vet fel a pénz minket,és ha szólok neki ez ügyben,még neki áll feljebb. Szó nincs arról hogy sajnálom,de bőven visz kaját is,meg cigit is... Üdítőre meg nem hiszem hogy napi 1000 ft kellene,mert a munkáltatójuk állja a védőitalt,mivel kőműves.



Ti hogy álltok ezzel? Vagy csak én "fújom fel"?


2011. aug. 16. 10:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mi nem cigizünk. Ha van itthon kaja, akkor visz, ha nincs, akkor vesz, de mindig van nála bőven pénz, mert sosem lehet tudni, mire kell. Meg bankkártya is van nála.
2011. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
vicces ez az elhordja a pénzt kifejezés, mintha nem keresné meg ő is...amúgy meg le lehet vele ülni megbeszélni, de ne úgy, hogy ne hord el a pénzt, hanem úgy, hogy leírod a havi bevételetek pontosan mire megy el
2011. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Ezt meg kéne beszélni,mert valahol az sem járja,hogy egy felnőtt férfinek napi ezre osszon ki az asszony.Én ezt nőként megalázónak érzem,nem még egy férfinek." neki költőpénznek adok"-nem óvodás,már ha érted.

De különben,mondd neki,hogy neked is szükséged van magadra ennyire,vagy elfelezitek az ő összegét vagy ő sem visz.

2011. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Az én férjem nem viszi a pénzt, hanem hozza.Nem iszik, nem dohányzik, hogy mennyit költ naponta, nem tudnám megmondani, de együtt ebédelünk minden nap, és mindig Ő fizet:)Este, ha külön érünk haza, akkor van, hogy megáll valahol és még telerakja a csomagtartót kajával.

Szóval 16 év alatt nálunk mindig így mentek a dolgok, ha kevesebb pénzünk lenne, és még abból is elhordana cigire, meg italra, mert gondolom, hogy azt is vesz belőle, én nem tűrném, az biztos.Ha kajára kell, az o.k., de cigi, meg mit tudom én mi, na neeeem...

2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%

Férjem nehéz fizikai munkát végez meleg környezetben, nagyon sok táplálékra van szüksége, mégsem visz egy fillért sem itthonról.

Ennivalót itthonról visz amit készítek, külön meg nem költi a pénzt, mert tudja, minden forintnak megvan a helye nálunk.

Na meg amúgy is minek vinne, ha elég az étel amit visz, kávét, vizet meg isznak bent?

2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom. Van a tárcájában mindig pénz. Hogy mennyi, azt nem tudom. De én addig nem süllyeszteném, hogy pénzt kelljen neki kérni, hogy pénzt adjak neki. Felnőtt ember, aki dolgozik. Megdolgozik azért a pénzért.
2011. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Pontosan azt csináltam már a hónapban,hogy felírtam mennyi jön be és eddig mire mennyi ment ki... Lehet hogy vicces hogy azt mondom elhordja,egy szóval nem mondtam hogy nem ő keresi meg,csak ő keres havi 110.000 ft kapom a családit meg táppénzen vagyok ami nincs 30.000. Ebből van egy csomó kiadásunk rezsi,autó,kaja. Aztán most jön a második baba.


Nem mondtam neki soha hogy pénz nélkül járjon,sőt mondtam hogy adok neki 5000 ft-ot a hétre,de nem hiszem hogy mindennap kellene venni neki valamit. Busz hozza viszi... Hát nem tudom...

2011. aug. 16. 10:34
 8/36 anonim ***** válasza:
meg dolgozik ő azért a pénzért....de ülj le vele és beszéld meg h mire költi..nálunk a kőművesek általában kocsmában ülnek műszak KÖZBEN....nem lehet hogy valami ilyesmi van? nem érezted rajta esetleg a cefre szagot valamikor?
2011. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nem te fújod fel. Ha viszi a kaját, cigit az több, mint 1000, + napi ezres, meg még eszik is otthon, esetleg mást is fogyaszt, áramot, vizet (tiszta ruha, fürdés, takarítás ügyben), akkor magadat és a KÖZÖS gyereket te tartod el. Gyesből?

Háboroghatsz, de egy végtelenül önző emberhez kötötted az életedet, és szültél gyereket neki.

2011. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Neki sem kérni kell már meg ne haragudjatok... Nem uralom én a pénzt! Tudja hogy hol van,de nem nyúl hozzá,ő ez a típus... Mindenben kiszolgálom,neki így jó,így a pénzt is mindennap én adom neki oda. Isten ments hogy dugdossam előle...


Csak a múltkor megkérdeztem tőle hogy mit szólna hozzá hogyha én is elköltenék napi 1000 ft, meg a gyerekre is költenék mindennap ennyit,akkor hol állnánk? Nem nagyon fér a keretbe,de megharagszik ha szólok...


Volt egy idő hogy ettől többet elhordott,akkor kiderült,hogy a testvéreit pénzeli,ami azért dühített hogy keresnek annyit mint ő,csak egynek sincs külön háza se autója,tehát fele annyi pénzt költenek és mégis elszedték tőle.

2011. aug. 16. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!