Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van (nak) itt olyan felesegek...

Van (nak) itt olyan felesegek akiknek meg nincs gyerekuk es egesz nap egyedul van otthon?

Figyelt kérdés
Mit csinaltok egesz nap? A hazi munkaval legkesobb delre vegzek. Este 8ig egyedul vagyok-sajnos munkat nem talalok. Mivel foglaljam le magam? Ebbe bele fogok bolondulni ://
2011. szept. 2. 09:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
igen. én. sajnos én is pont úgy vagyok, mint te... :( hála égnek a férjem 2 után már hazaér, úgyhogy a takarítás, főzés után én még leülök egy kicsit a gép elé.... de este 8-ig én sem tudnék mit kezdeni magammal. :(
2011. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz h nincs egy hobbid o.O
2011. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi,barátnőzés,sport,egy jó könyv olvasása,vagy film megnézése,sok mindennel el lehet ám ütni az időt. Miért vagy otthon?
2011. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
wowozz XD
2011. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most látom csak,hogy nem találsz munkát,bocsi.
2011. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem és dolgozom, de ha egész nap egyedül kellene otthon lennem, tuti tanulnék valamit, leginkább nyelvet. Kérnék kölcsönbe nyelvkönyveket pl., meg ott a net és fejleszteném magam. Vagy valamit távoktatásban.

Talán könnyebben találnál munkát is...


A tanulás az idő elraktározása.

2011. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, filmeket nézek, angolt tanulok, eljárok sportolni, könyvtárba :)
2011. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van? Mihez értesz amivel pénz kereshetnél esetleg? Ja és igen, én is beiratkoznék ingyenes képzésre, és ezzel tölteném az időmet
2011. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Olvasgatok, netezgetek dehat ezeket is megunom egy ido utan ://
2011. szept. 2. 09:52
 10/24 anonim ***** válasza:

Én is tanulnék valamit! Ha mást nem kérnék kölcsön pár könyvet és nyelvet tanulnék.

Nálunk most jön az első baba, és ezt tervezem. Hogy lesz időm, nekiállok és megpróbálok valamennyire magamtól (a férjem segítségével) angolul tanulni!

2011. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!